Zamknij

Beverly Hills 90210: Wiemy, gdzie oglądać nowe odcinki [DATA PREMIERY]

Maciej Friedrich
26.09.2019 11:10
Beverly Hills 90210: Wiemy, gdzie oglądać nowe odcinki [DATA PREMIERY]
fot. screen: Youtube

Po niemal 30 latach przerwy kultowy serial "Beverly Hills 90210" wraca na ekrany, by znów bawić i wzruszać widzów. W nowej odsłonie produkcji ponownie zobaczymy znanych i lubianych z oryginału aktorów. Znamy datę premiery i wiemy, jaka stacja wyemituje nowe odcinki.

"Beverly Hills 90210" to bez wątpienia jeden z kultowych seriali lat 90., który zyskał ogromną popularność również w Polsce. Produkcja uznawana jest za jeden z najlepszych seriali dla nastolatków w historii telewizji. Opowieść o szkolnych perypetiach grupy przyjaciół bawił i wzruszał, nie bojąc się trudnych tematów, takich jak uzależnienia, przemoc domowa czy rasizm. Szczególnie w Polsce uznawano go za produkcję odważną, niepozbawioną wartości wychowawczych.

Fani "Beverly Hills" mieli powody do zadowolenia, kiedy ogłoszono, że powstaną nowe odcinki serialu w odświeżonej formule. W obsadzie zobaczymy niemal wszystkich aktorów znanych z oryginalnej serii. Wiemy już, kiedy pojawi się pierwszy z sześciu nowych odcinków i na antenie jakiej stacji je obejrzymy.

Beverly Hills 9020. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki serialu?

"Beverly Hills 90201" powraca po blisko 30 latach od premiery pierwszego odcinka. O tym, czy nowe "Beverly Hills" również podbije serca widzów, przekonamy się już 9 października. To wtedy na kanale FOX wyemitowany zostanie pierwszy z nowych odcinków.

 Beverly Hills 90210: Shannen Doherty pokazała wzruszające zdjęcie z planu

- Po 19 latach, od kiedy przestali grać w oryginalnym serialu, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie, kiedy jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, podczas gdy ta ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał, jak dojrzewają, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu? - czytamy w opisie serialu przygotowanym przez FOX.

Niestety w obsadzie, w zabraknie jednego z najbardziej lubianych aktorów "Beverly Hills 90210", Luke'a Perry'ego. Aktor zmarł w wieku 52 lat.

 Luke Perry nie żyje. Tak żegnają go koledzy z „Riverdale” i „Beverly Hills, 90210”

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Bevelry Hills 90210"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF