Zamknij

Beyonce nagra piosenkę do nowego Bonda?

Redakcja
28.08.2017 10:55
Beyonce Bond 25
fot. ons.pl

O nowym Bondzie wiadomo już coraz więcej. Niedawno ostatecznie ucięto pogłoski o tym, kto zagra główną rolę. Teraz sporo zaciekawienia wzbudza artysta, który zaśpiewa motyw przewodni. Pojawiły się pogłoski, że tym razem może to być Beyonce.

Beyonce zaśpiewa motyw przewodni do 25. Bonda? Tego z pewnością życzyliby sobie fani artystki. Jeszcze niedawno mówiono, że po raz drugi może to być Adele. Jej utwór stworzony do "Skyfall" stał się prawdziwym hitem i zebrał wszystkie najbardziej prestiżowe nagrody: Oscara, Grammy, Złotego Globa, Brit Award, oraz Critics Choice Award. Niestety, Adele już dawno ogłosiła, że nie zrobi piosenki do nowego Bonda, bo chce skoncentrować się na swoim zdrowiu. Nic dziwnego, że na horyzoncie pojawiła się inna światowej sławy artystka, która może zostać w to zaangażowana: Beyonce.

Zagraniczne magazyny informują, że Knowles poważnie myśli o stworzeniu utworu do niezatytułowanego jeszcze Bonda, ale chce, by w tworzenie piosenki zaangażowany był także Jay-Z. Jak donosi "The Star", Adele powiedziała Beyonce, że jej udział w "Skyfall" okazał się strzałem w dziesiątkę i bardzo pomógł w karierze. Żaden z jej utworów wcześniej nie okazał się tak wielkim hitem.

Póki co Beyonce nie wypowiedziała się oficjalnie na temat możliwego udziału w Bondzie, choć podobno producenci filmu mają ogromną nadzieję, że się na to zdecyduje.

Przypomnijmy, że premiera 25. Bonda zaplanowana jest na jesień 2019. Film będzie kręcony prawdopodobnie w Chorwacji, Francji i w Japonii. Tym razem agent 007 walczył będzie z szefem francuskiej organizacji terrorystycznej. Przy okazji - jak to Bond - wda się w romans z zamężną gwiazdą kina, której mąż okaże się członkiem groźnej organizacji "The Union".

RadioZET.pl/The Sun/SA