Zamknij

Big Brother 2: Skandal w programie. Ania pomagała Mateuszowi przy masturbacji? [WIDEO]

Maciej Friedrich
30.10.2019 15:34
Big Brother 2: Skandal w programie. Ania pomagała Mateuszowi przy masturbacji? [WIDEO]
fot. materiały prasowe TVN7 / Big Brother

W "Big Brotherze" wybuchł kolejny skandal. Najwyraźniej nie wszyscy uczestnicy radzą sobie z seksualnym napięciem. Ania miała zaoferować Mateuszowi pomoc w masturbacji. Co na to mieszkańcy domu Wielkiego Brata i narzeczony uczestniczki?

"Big Brother", odkąd powrócił na antenę po 11 latach przerwy, jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych reality-show. Aktualnie śledzimy już 2. edycję programu, a widzowie nie mogą narzekać na nudę, choć czasem wydarzenia w domu Wielkiego Brata nie wzbudzają ich euforii. Byliśmy świadkami między innymi bójki między uczestnikami.

Najwięcej emocji wzbudzają jednak intymne relacje między mieszkańcami, na przykład lesbijski pocałunek w programie. Jednak Ania i Mateusz właśnie przekroczyli kolejną granicę. Zdaniem wielu widzów posunęli się za daleko.

Big Brother 2: Ania pomogła Mateuszowi przy masturbacji?

Odosobnienie od świata z pewnością ma wpływ na emocje towarzyszące mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Na przykładzie Mateusza Sławińskiego widać, że również napięcie seksualne stanowić może problem. Przypomnijmy, że uczestnik już raz otrzymał karę za nieobyczajne zachowanie. Coraz częściej porusza również kwestie seksualne w rozmowie ze współmieszkańcami. Pomóc koledze postanowiła Anna Izvarina. Zaproponowała, że ułoży z kołdry namiot, pod którym Mateusz mógłby się schować i rozładować napięcie masturbując się. Uczestnik skrył się pod prowizorycznym namiotem, a Ania stwierdziła nawet, że "może mu zaśpiewać".

Izvarina stwierdziła w pokoju zwierzeń, że grupa jest na tyle zżyta, że "żadnych skrępowań między nimi nie ma". Zachowanie mieszkańców nie przypadło jednak do gustu wielu widzom, którzy nie kryli oburzenia. Zwłaszcza że 30 października o godzinie 23:55 gościem "Big Brothera Nocą" będzie narzeczony Ani.

- Dobra przyjaciółka. Ciekawe, jakiego jeszcze wsparcia w "Big Brotherze" udzieli chłopakom?

- Obrzydliwe to było! A potem płacz, że chłopak ją zostawi - krytykują internauci.

A jakie jest wasze zdanie? Czy Ania i Mateusz przekroczyli granice dobrego smaku?

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Ania i Mateusz przekroczyli granice dobrego smaku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF