Zamknij

Big Brother 2: Duża zmiana w programie. Widzowie mogą być zaskoczeni

Maciej Friedrich
26.09.2019 12:45
Big Brother 2: Duża zmiana w programie. Widzowie mogą być zaskoczeni
fot. screen: Youtube

Producenci 2. edycji "Big Brothera" zadecydowali o zmianie terminu emisji. Chodzi tu o format "Big Brother Arena", w którym dowiadujemy się między innymi, kto opuści dom Wielkiego Brata. Nowy odcinek znika z piątkowej ramówki. Kiedy go obejrzymy?

"Big Brother" po raz kolejny emocjonuje widzów. Obecnie oglądać możemy już 2. edycję reality-show, które powróciło na ekrany po 11 latach przerwy. W domu Wielkiego Brata ponownie pojawili się barwni mieszkańcy, a producenci robią wszystko, by podnieść oglądalność. Jednym z pomysłów pojawienie się w programie Magdy Gessler. Jak się okazuje, stacja TVN7 uznała również, że należy przenieść emisję "Big Brother Arena", odcinków, w których dowiadujemy się między innymi o nominacjach, z piątku na niedzielę.

Big Brother 2: Zmiany w emisji Big Brother Arena

Do tej pory "Big Brother Arena" widzowie mogli oglądać w każdy piątek o godzinie 20.00. Producenci show uznali, że warto przenieść format na tak zwany "prime time". Najbliższy odcinek wyemitowany zostanie w niedzielę 29 września, również kolejne pojawiać się będzie w niedzielne wieczory. Godzina emisji pozostała bez zmian.

- TVN7 podjęło decyzję o zmianie emisji programu "Big Brother Arena". Od 29 września odcinek na żywo emitowany będzie w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN7 - czytamy w komunikacie prasowym.

 Big Brother 2: Lesbijski pocałunek w programie. Szykuje się nowy romans? [WIDEO]

Nie zdradzono powodu, dla którego zdecydowano się przenieść "Big Brother Arena" z piątku na niedzielę. Pojawiły się jednak spekulacje, że show obecne było na ekranach równolegle do "Tańca z gwiazdami", co mogło negatywnie wpłynąć na oglądalność. Zmiana spotkała się na szczęście z pozytywnymi reakcjami fanów.

- No i bardzo dobrze. Pewnie w piątki była mała oglądalność, bo ludzie jeszcze pracują i imprezują.

- Lepsza niedziela, bo w piątek "Taniec z Gwiazdami" - komentują sami widzowie.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF