Zamknij

Big Brother 2: Bartek został karnie wyrzucony z programu

Sylwia Wamej
02.12.2019 15:34
Bartek Czochara
fot. Instagrma.com/ Big Brother

W niedzielnym odcinku „Big Brothera” oprócz Ani z programem musiał pożegnać się Bartek. Uczestnik został karnie wyrzucony z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.

Big Brother: Bartek karnie wyrzucony z programu

W niedzielnym odcinku „Big Brothera” Dom Wielkiego Brata poza Anią opuściła jeszcze jedna osoba. Mowa o Bartku, który złamał regulamin. Uczestnik rozmawiał z Wiktorem o nominacjach, co było nie do przyjęcia dla Wielkiego Brata. Dlatego Bartek opuścił program. Przypomnijmy, że w tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowane są trzy osoby: Kamil, Malwina i Sandra.

Bartek Czochara. Kim jest uczestnik „Big Brothera”?

Bartek Czochara ma 34 lata i pochodzi z Gdańska. Bartek z zawodu jest mechanikiem. Jest również byłym wojskowym, nurkiem oraz zawodowym strażakiem. Bartek Czochara to człowiek orkiestra, który w swoim życiu dorabiał jako dostawca pizzy i taksówkarz. Zagrał nawet w reklamie piwa. Bartek zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności. [...] Twardziel o miękkim sercu – czytamy na oficjalnej stronie „Big Brothera”.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW