Zamknij

Big Brother 2: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

Sylwia Wamej
13.08.2019 10:08
"Big Brother"
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

„Big Brother 2” ruszy już niebawem. Poznaliśmy datę premiery nowej edycji programu. Dotychczas do udziału w reality-show wpłynęło aż 28 tys. zgłoszeń. Zmieniona została jednak data emisji „Big Brother Arena”. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Big Brother 2: Znana jest data premiery 2. sezonu

Pierwszy odcinek „Big Brother 2” widzowie zobaczą 13 września na antenie TVN 7 oraz Player.pl. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, znana jest data premiery 2. sezonu. Jesienna edycja „Big Brothera” rozpocznie się w piątek o godzinie 20.00. Również w tym dniu do domu Wielkiego Brata wprowadzi się kilkunastu uczestników, którzy zostali wybrani w castingu. Warto podkreślić, że casting jeszcze się nie zakończył.

Tak jak do tej pory mieszkańcy domu Wielkiego Brata przez trzy miesiące będą pod okiem kamery wykonywać zadania podzielone na tzw. tygodnie tematyczne. Życie uczestników widzowie będą oglądać w „Big Brotherze”, od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godz. 20.00.  Jak informuje serwis Wirtualne Media, zmieni się emisja „Big Brother Arena”, który jest emitowany na żywo. W każdy piątek stacja TVN 7 wyemituje o godzinie 20.00 odcinek podsumowujący tydzień w domu Wielkiego Brata. „Big Brother Arena” zostanie przeniesiony z niedzieli.

Big Brother 2: 28 tys. zgłoszeń do programu

Do udziału w 2. odsłonie programu zgłosiło się aż 28 tysięcy osób. To wynik niemal dwukrotnie wyższy niż w okresie trwania castingów do wiosennej edycji. Wtedy zgłosiło się 15 tys. osób. Kilka dni przed finałem ostatniej edycji, widzowie poznali nową uczestniczkę reality-show. Jest nią Karolina Włodarska, która na dwa dni wprowadziła się do domu Wielkiego Brata. Nowa uczestniczka wybrana została w drodze castingów. Zwyciężczynią reaktywowanego po 11 latach „Big Brothera” została 31-letnia Magda Wójcik.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW