Zamknij

Big Brother 2: bójka w programie. Wiemy, jak Wielki Brat ukarał uczestnika

Maciej Friedrich
24.10.2019 13:35
Big Brother 2: bójka w programie. Wiemy, jak Wielki Brat ukarał uczestnika
fot. screen:YouTube

W „Big Brotherze” doszło do nocnej bójki. W jej efekcie trzech mieszkańców zostało odseparowanych od grupy. O tym, który poniesie konsekwencje, zadecydowało głosowanie internautów. Padło na Dawida Łojewskiego. Czy to koniec jego przygody z programem?

Big Brother” nieustannie wzbudza duże emocje, między innymi za sprawą oryginalnych i charakterystycznych uczestników, którzy często wzbudzają kontrowersje. Tak było między innymi w wypadku Oli Balawender, która została wyrzucona za złamanie regulaminu. Z powodu krewkich charakterów w kłopotach znaleźli się również trzej mężczyźni. 23 października wieczorem w domu Wielkiego Brata miała miejsce bójka. Jej uczestnicy zostali odseparowaniu od grupy. Wielki Brat zapowiedział konsekwencje.

Big Brother 2: Dawid Łojewski ukarany za bójkę w domu Wielkiego Brata

Odpowiedzialni za bójkę Dawid Łojewski, Kamil Lemieszewski i Vasilis Tomazos oczekiwali na decyzję internautów. Na profilu „Big Brothera” na Facebooku można było głosować na osobę, która ma ponieść konsekwencje wieczornych wydarzeń. Ostatecznie fani zdecydowali, że z gniewem Wielkiego Brata będzie musiał zmierzyć się Dawid.

Łojewski nie opuści jednak karnie domu w trybie natychmiastowym, choć pojawiały się takie spekulacje. Został za to karnie nominowany do jego opuszczenia, weźmie więc udział w niedzielnym głosowaniu widzów. Co więcej, nie może dalej brać udziału w zadaniu Dziki Zachód. Ukarany uczestnik pozostanie odizolowany od reszty uczestników. Do odwołania będzie przebywał w sekretnym pokoju.

RadioZET.pl/MF