Zamknij

Big Brother: Ewa Kępys odchodzi z programu. To efekt rozmowy z Natalią Dawidowską? [WIDEO]

Maciej Friedrich
13.11.2019 13:08
Big Brother: Ewa Kępys odchodzi z programu. To efekt rozmowy z Natalią Dawidowską? [WIDEO]
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Kępys, jedna z uczestniczek 2. edycji „Big Brothera”, zdecydowała się na własne życzenie opuścić program. Wcześniej odbyła bardzo poważną rozmowę z Natalią Dawidowską. Czy to ona wpłynęła na decyzję Ewy?

Big Brother” nie przestaje zaskakiwać i szokować. Kolejni mieszkańcy domu Wielkiego Brata dają się ponieść emocjom, podejmują kontrowersyjne decyzje i ponoszą ich konsekwencje. Jak się okazuje, z programu zdecydowała się odejść Ewa Kępys. Uczestniczka wzbudziła niemałe kontrowersje dwoma romansami, w które wdała się w programie. Ewa zbliżyła się do homoseksualnej Natalii Dawidowskiej, aby ostatecznie porzucić ją dla Kamila Lemieszewskiego. Wielki Brat ponownie zaprosił do programu Natalię i kobiety mogły porozmawiać. Nie była to przyjemna rozmowa.

Big Brother: Ewa Kępys zrezygnowała z udziału. Rozmawiała z Natalią Dawidowską

Natalia Dawidowska, choć odpadła już z „Big Brothera”, ponownie pojawiła się w domu Wielkiego Brata w związku z tygodniem Alicji w Krainie Czarów. Jej rozmowa z Ewą nie należała do przyjemnych. Dawidowska w ostrych słowach dała do zrozumienia, że poczuła się porzucona i oszukana.

Powiedziałam ci prosto w twarz, nie zrań mnie, bo będziesz tego k***a żałowała – ostro powiedziała Natalia.

Być może nieprzyjemna rozmowa wpłynęła na Ewę tak mocno, że zdecydowała się odejść z „Big Brothera”. W związku z jej rezygnacją głosowanie na uczestnika, który w tym tygodniu ma opuścić program, zostało wstrzymane.

Kulisy decyzji Ewy dzisiaj, 13 listopada, w programie „Big Brother” o godzinie 20:00, na antenie TVN7.

Zagłosuj

Jak oceniasz decyzję Ewy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF