Zamknij

Big Brother 2: Kolejna uczestniczka karnie wyrzucona z programu

Maciej Friedrich
16.10.2019 14:46
Big Brother 2: Kolejna uczestniczka karnie wyrzucona z programu
fot. TRICOLORS/East News

Kolejna uczestniczka "Big Brothera" musiała natychmiast opuścić dom Wielkiego Brata. Kasia Strojek została usunięta z programu za wielokrotne złamanie regulaminu. Czym zawiniła Wielkiemu Bratu jedna z bliźniaczek?

"Big Brother" po raz drugi od powrotu na antenę gości na ekranach TVN7. Druga edycja wzbudza wiele emocji, również ze względu na decyzje producentów. Wielki Brat stał się wyjątkowo srogi i zwraca baczną uwagę na wszelkie niedozwolone zachowania uczestników. Na początku października z programu została karnie wyrzucona Ola Balawender, która złamała regulamin show. Teraz dołączyła do niej Kasia Strojek. Uczestniczka musiała w trybie natychmiastowym opuścić dom Wielkiego Brata.

Big Brother: Kasia Strojewska karnie wyrzucona z programu

Kasia Strojek została karnie usunięta z programu za wielokrotne złamanie regulaminu. Uczestniczka od pewnego czasu lekceważyła zasady panujące w domu. W ubiegłym tygodniu nie zastosowała się do zakazu palenia i została wezwana do pokoju zwierzeń, gdzie otrzymała ostrzeżenie. Niestety, złamała zakaz po raz kolejny i Wielki Brat zadecydował o natychmiastowym usunięciu jej z grona mieszkańców. Jego decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

O tym, co o całej sytuacji myśli sama Kasia, przekonamy się dziś, 16 października o godzinie 23:40 na antenie TVN7 w "Big Brotherze nocą".

Zagłosuj

Będziesz tęsknić za Kasią?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF