Zamknij

Big Brother 2: Kto odpadł z domu Wielkiego Brata? [20.10.2019]

Judyta Wanicka
20.10.2019 20:51
Big Brother 2
fot. Jakub Kaminski/East News

"Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 20.10.2019, już za nami. Wiadomo, kto odpadł z programu i zakończył pobyt w domu Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowane były aż cztery osoby: Ania, Natalia, Sarah i Kamil. Jak zwykle decyzję o tym, kto opuścił "Big Brothera", podjęli widzowie. 

W niedzielę, 20 października, w kolejnym odcinku "Big Brother 2 - Arena" widzowie dowiedzieli się, kto odpadł z programu oraz kogo nominowano do odejścia w następnym tygodniu. Każdy z uczestników reality show jak zwykle wskazał dwie osoby, które jego zdaniem powinny opuścić dom Wielkiego Brata. Jednak ostateczna decyzja należała do widzów. Przypomnijmy, że z reality show pożegnało się już ośmioro uczestników. Ola Balawender i Kasia Strojek zostały karnie usunięte z programu za złamanie regulaminu. 

Big Brother 2, niedziela 20.10.: odpadła Sarah Poznachowski

W ubiegłym tygodniu w domu Wielkiego Brata zapanowała wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko za sprawą "romansu" Mateusza i Malwiny, który wydarzył się w Sekretnym Pokoju oraz zaskakującego zbliżenia się Ewy i Kamila. Zagrożone odejściem były aż cztery osoby. Najwięcej nominacji otrzymali: Anna Izvarina, Sarah Poznachowski, Kamil Lemieszewski i Natalia Dawidowska.

Już na początku odczytywania wyników Wielki Brat poinformował Kamila i Natalię, że mogą czuć się bezpiecznie. Anię postanowił przez chwilę potrzymać w niepewności. Za moment okazało się, że pochodząca z Ukrainy gwiazda social mediów zostaje w programie. Tym samym stało się jasne, że w niedzielę, 20 października, z "Big Brothera" odpada Sarah Poznachowski.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 20.10.]

Kim jest Sarah Poznachowski, która odpadła z "Big Brothera"?

Sarah Poznachowski ma 37 lat. Jest Niemką z polskimi korzeniami urodzoną w Kolonii. Od dwóch lat mieszka w Polsce w miejscowości Posada. Przeprowadziła się tu razem z dwoma synami, gdy poznała swoją wielką miłość - Sławka pochodzącego z Polski. Sarah należy do kobiet pewnych siebie i przebojowych, które żadnej pracy się nie boją. Sarah pracowała w rożnych profesjach, m.in. jako służba w hotelu oraz stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Jest osobą energiczną, pełną życia i dowcipną. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec.

RadioZET.pl/jw