Zamknij

Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [20.09.2019]

Maciej Friedrich
20.09.2019 20:26
Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [20.09.2019]
fot. Jakub Kaminski/East News

Dziś, w piątek 20 września, po raz pierwszy w 2. edycji "Big Brothera" mogliśmy oglądać odcinek "Arena", w którym dowiedzieliśmy się, kto jako pierwszy opuścił dom Wielkiego Brata. Przygoda z show zakończyła się dla Przemysława Kardy.

"Big Brother" po raz kolejny pojawił się na antenie stacji TVN7. Sukces powracającego po 11 latach formatu był na tyle zauważalny, że obecnie oglądamy już 2. edycję. Dziś, 20 września, w programie "Big Brother Arena", pierwszy z uczestników musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Głosami współmieszkańców zagrożone usunięciem z show zostały dwie osoby: Aleksanda Balawender i Przemysław Karda. Przypomnijmy, że Przemek zapowiedział dobrowolne odejście z programu, by ratować koleżankę. Decyzja należała jednak do widzów. Kto pożegnał się z "Big Brotherem" już na samym początku?

Big Brother 2: Przemysław Karda odpadł z programu

Decyzją widzów pierwszym uczestnikiem, który odpadł z 2. edycji "Big Brothera" został Przemysław Karda. 35-letni przedsiębiorca i były żołnierz nie ukrywał, że udział w programie był dla niego doskonałą zabawą. Jego bliscy stwierdzili jednak, że już teraz Przemek osiągnął w programie to, co sobie zakładał.