Zamknij

Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [6.10.2019]

Maciej Friedrich
06.10.2019 20:36
Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [6.10.2019]
fot. TRICOLORS/East News

2. edycja "Big Brothera" nabiera rozpędu. Za nami kolejny odcinek "Big Brother Arena" w którym dowiedzieliśmy się, kto jako kolejna osoba musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Jak zwykle nie zabrakło emocji.

"Big Brother" po raz kolejny budzi w widzach TVN7 ogromne emocje. Podobnie jak w poprzedniej edycji, w gronie uczestników znajdują się wyjątkowo barwne osobowości, a w programie nie brakuje gorących emocji oraz kontrowersji. Mowa tu między innymi o karnym usunięciu Oli Balawender, która w rażący sposób złamała regulamin domu Wielkiego Brata. Z kolei dziś, 6 października poznaliśmy kolejną osobę, która głosami widzów pożegnała się z programem.

Big Brother 2: Kto opuścił dom Wielkiego Brata [6.10.2019]

Tym razem do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowanych była dwójka uczestników: Kamil Lemiszewski i Małgorzata Szmal, jedna z dwóch sióstr biorących udział w programie. Przypomnijmy, że kilka dni temu między Kamilem a Dawidem doszło do ostrej kłótni.

Big Brother: Ostra kłótnia między Kamilem i Dawidem. O co poszło? [WIDEO] 

Nominowany uczestnik z pewnością mógł podejrzewać, że konflikt nie przysporzył mu fanów. Ostatecznie głosami fanów z domu Wielkiego Brata musiała jednak odejść Małgorzata Szmal. Siostry zostały więc rozdzielone. 

Zagłosuj

Czy uważasz, że Gosia powinna pozostać w programie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF