Zamknij

Big Brother 2: KTO W FINALE? To oni powalczą o zwycięstwo

Judyta Wanicka
08.12.2019 20:47
Big Brother 2: KTO W FINALE? To oni powalczą o zwycięstwo
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W "Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 8.12.2019, dowiedzieliśmy się, kto trafił do finału 2. edycji "Big Brothera 2019" w TVN7. Wiktor Stadniczenko i Martyna Lewandowska to pierwsi finaliści "Big Brothera 2". Kto do nich dołączył i otrzymał szansę na zwycięstwo - Kamil Lemieszewski, Malwina Ha czy Sandra Mendelowska? 

Big Brother 2: Wiktor, Martyna i Kamil w finale 

W niedzielnym wydaniu "Big Brother 2 - Arena" poznaliśmy finalistów 2. edycji "Big Brothera" w TVN7. Są to: Wiktor Stadniczenko, Martyna Lewandowska i Kamil Lemieszewski. Już za tydzień ktoś z nich zostanie zwycięzcą reality show i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

W ubiegłym tygodniu widzowie przyznali Wiktorowi złoty bilet, gwarantujący uczestnikowi miejsce w finale. Szczęście uśmiechnęło się także do Martyny. Wielki Brat przekazał wiadomość, że ją również czeka wielki finał "Big Brothera 2" 15 grudnia. W drodze eliminacji trzecim finalistą został Kamil Lemieszewski.

W niedzielę, 8 grudnia, okazało się, kim jest trzeci finalista "Big Brothera. Na placu boju zostało trzech uczestników: Malwina, Sandra i Kamil. Jak zwykle decyzja o tym, kto znajdzie się w finale, należała do widzów. Decyzją głosujących z domem Wielkiego Brata musiała pożegnać się Malwina Ha. 

Kolejną uczestniczką, która straciła szansę na finał okazała się Sandra Mendelowska. Widzowie w ankiecie na Instastory zdecydowali, że 22-latka, która dołączyła do programu trzy tygodnie temu, nie powinna mieć takich samych szans na zwycięstwo jak uczestnicy o dłuższym stażu.

Big Brother 2: Malwina Ha i Sandra Mendelowska odpadły przed finałem

Malwina Ha ma 28 lat i mieszka w Pruszkowie. Jest fotomodelką i fashionistką. Prowadzi lokal z karaoke w podwarszawskim Raszynie. Malwina w połowie jest Wietnamką, czemu zawdzięcza specyficzne nazwisko oraz egzotyczną urodę. Malwina nie ukrywa, że bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem Azjaci są bardziej pracowici, tolerancyjni i gościnni. Wyznaje buddyzm. Ma dwoje dzieci - córkę Zuzię i syna Kubę. W programie nawiązała bliską relację z Wiktorem, czym naraziła się na oskarżenia o romans i musiała tłumaczyć się przed jego dziewczyną Esther. Wywołała skandal, policzkując Wiktora. Wcześniej głośno było o niej w kontekście wybryków Mateusza Sławińskiego. Uczestnik zdarł z niej bluzkę oraz obmacywał ją w sypialni, gdy "urwał jej się film". 

Sandra Mendelowska ma 22 lata i pochodzi z Krosna. Jej pasją jest sport, dlatego wybrała studia na Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją „trener personalny”. Poza tym trenuje pływanie i bieganie oraz uprawia fitness. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć swojej wysportowanej sylwetki. Sandra może się pochwalić ponętnymi kształtami, a do tego wzrostem modelki. Uczestniczka mierzy 180 cm. Narzeka jednak, że wysoki wzrost nie przysparza jej kandydatów na chłopaka. Sandra Mendelowska jest obecnie singielką i czeka na kogoś wyjątkowego, kto skradnie jej serce.

RadioZET.pl/jw