Zamknij

Big Brother 2: Magda Gessler zrobiła rewolucję w programie. „Jaki tu pie******k”

Maciej Friedrich
27.09.2019 10:28
Big Brother 2: Magda Gessler zrobiła rewolucję w programie. „Jaki tu pie******k”
fot. screen: Youtube

Specjalnym gościem 2. edycji „Big Brothera” była Magda Gessler. Gwiazda „Kuchennych rewolucji”, delikatnie mówiąc, nie była zachwycona warunkami panującymi w domu Wielkiego Brata i zachowaniem jego mieszkańców. Wprowadziła porządek w znany sobie sposób.

Big Brother” po raz drugi bawi widzów TVN 7. 2. edycja programu, podobnie jak pierwsza, obfituje w kontrowersyjne sytuacje. Mowa tu zarówno o dyskusyjnych decyzjach producentów (takich jak usunięcie z domu Malwiny), jak i wydarzeniach w samym domu (na przykład lesbijskim pocałunku mieszkanek). Bez wątpienia dużym urozmaiceniem są gwiazdy zapraszane gościnnie do programu. W „Big Brotherze” gościliśmy już Martynę Wojciechowską, z kolei 26 września w domu Wielkiego Brata pojawiła się gwiazda „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler. Czy restauratorka porozstawiała uczestników po kątach?

Big Brother: Magda Gessler ostro oceniła uczestników programu

Pojawienie się Magdy Gessler w domu Wielkiego Brata wywołało euforię mieszkańców, którzy zatańczyli z gwiazdą taniec radości. Niestety, później nie było już tak przyjemnie.

Jaki tu pie******k! – krzyknęła na widok kuchni.

Restauratorka natychmiast zagoniła mieszkanki domu do sprzątania. Nie mogła uwierzyć, że kobiety nie utrzymują porządku i nie garną się do gotowania.

Wyglądacie jak banda krzykliwych bab [...] Wydzieliłabym połowę porcji tym, które mają tu dbać o siebie – krytykowała uczestniczki programu Gessler.

Dużo lepiej z wykonywaniem poleceń Magdy radzili sobie panowie. Gwiazda wygoniła z kuchni panie, a panowie pod czujnym okiem gwiazdy gotowali gazpacho. Dostało się jedynie Kamilowi, który podczas gotowania zdjął koszulkę.

Załóż to! Załóż to, nie popisuj się! Co za striptiz tu będziesz robił! – wygarnęła Magda Gessler.

Czas pokaże, czy ostre uwagi gwiazdy „Kuchennych rewolucji” zmienią podejście mieszkańców domu Wielkiego Brata do utrzymania porządku i podejścia do gotowania.

 Big Brother 2: Duża zmiana w programie. Widzowie mogą być zaskoczeni

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF