Zamknij

Big Brother 2: Maja Sablewska wejdzie do domu Wielkiego Brata? „Ludzie chcą prawdy”

Maciej Friedrich
07.10.2019 12:41
Big Brother 2: Maja Sablewska wejdzie do domu Wielkiego Brata? „Ludzie chcą prawdy”
fot. Mateusz Jagielski/East News

Producenci 2. edycji „Big Brothera” urozmaicają życie uczestników odwiedzinami gwiazd TVN. W programie mogliśmy już oglądać Magdę Gessler. Według medialnych doniesień w domu Wielkiego Brata pojawi się Maja Sablewska. Stylistka miała potwierdzić swoją obecność w wywiadzie.

Maja Sablewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd współpracujących ze stacją TVN. Jako menadżerka muzyczna ma na swoim koncie współpracę z Mariną Łuczenko, Dodą i Edytą Górniak. Fani jednak najlepiej znają ją z programu telewizyjnego „Sablewskiej sposób na modę”, w których realizuje się jako stylistka i doradczyni do spraw wizerunku. Według medialnych doniesień niebawem Maja pojawi się również w „Big Brotherze”. Sablewska ma wejść do domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2: Maja Sablewska w domu Wielkiego Brata?

Według doniesień portalu Jastrząb Post Sablewska ma wystąpić gościnnie w „Big Brotherze”. Wejdzie do domu Wielkiego Brata podobnie jak Magda Gessler i Tomasz Karolak. Sama gwiazda miała potwierdzić zaproszenie do programu w wywiadzie z portalem.

Pierwszą edycję pary razy oglądałam, a to dlatego, że moja mama jest fanką tego programu. Ja będę miała okazję pracować przy tym projekcie. Wejdę na chwilkę do Domu Wielkiego Brata. Dostałam taką propozycję i byłam otwarta.

Maja podkreśliła również, że widzowie tak chętnie oglądają „Big Brothera”, bo ten pokazuje prawdę o ludziach.

To, że oglądamy takie programy jak „Big Brother” – live, najlepiej pokazuje, że ludzie chcą prawdy. Chcą prawdziwych emocji. I to w tym programie jest, i wydaje mi się, że ona tam jest prawdziwa, dlatego tak długo już sobie radzi – miała stwierdzić Sablewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Czyżby gwiazda TVN miała pokazać uczestnikom, jak powinni się ubierać?

 Big Brother 2: Ola Balawender wyrzucona z domu Wielkiego Brata [WIDEO]

Zagłosuj

Oglądasz 2. edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF