Zamknij

Big Brother 2: Malwina atakuje Martynę: "Jak możesz być taką kłamczuchą"

Sylwia Wamej
16.12.2019 15:53
Malwina Ha
fot. Beata Zawadzka/ East News

"Big Brother 2" za nami. Finał wzbudził wielkie emocje, zarówno wśród widzów, jak i mieszkańców.  Niektórzy nie przepadają ze sobą i szczerze o tym mówią. Malwina Ha jest wściekła na finalistkę "Big Brothera" - Martynę. Dlaczego?

Big Brother: Malwina wściekła na Martynę

"Big Brother2" za nami. Choć program się skończył, nie wszyscy uczestnicy będą za sobą tęsknić. Mowa o Malwinie Ha i Martynie Lewandowskiej. Martyna opublikowała niedawno na swoim profilu emocjonalny wpis, w którym skrytykowała finalistkę "Big Brothera".

W ostatnim tygodniu uczestników odwiedzali byli koledzy z programu. W piątek zaplanowano imprezę, która nie doszła do skutku. W Domu Wielkiego Brata pojawiła się Malwina Ha, która w programie była blisko z Wiktorem Stadniczenko. Niestety, w piątek nie spędzili ze sobą dużo czasu, ponieważ goście niespodziewanie zostali wyproszeni z Domu Wielkiego Brata.

Tuż po wyjściu gości Martyna w rozmowie z Wiktorem niepochlebnie wypowiadała się o byłej koleżance z programu, nie zważając na to, jakie relacje mają ze sobą Wiktor i Malwina.  Na profilu społecznościowym programu widzowie nie szczędzili krytycznych komentarzy odnośnie zachowania Lewandowskiej. Swoje zdanie wyraziła również Malwina Ha. Padły mocne słowa.

„Droga Martynko, powiem ci to jutro prosto w twarz, ale muszę to skomentować, bo to, co powiedziałaś Wiktorowi, przekracza wszelkie granice. Dzisiaj pokazałaś, jak dobrym graczem jesteś, a może alkohol ci już tak w głowie namieszał. Jak możesz być taką kłamczuchą?! Nigdy nie obraziłam Wiktora, nigdy nie nazwałam go frajerem. Krew mi się w żyłach gotuje! Czego się nie robi, żeby wejść komuś w tyłek. Byłam dla ciebie dobra, własne ciuchy ci oddawałam, żebyś miała w czym chodzić i wreszcie czuć się dobrze ubraną – tak, jak sama mówiłaś! Jedna wielka żenada! Martynko, gratuluję wyobraźni.„Powiedziałaś, że byłam męcząca, haha. Ciekawe, kto latał koło ciebie, jak ci było źle. W pierwszych dniach przyszłaś do mnie i zapytałaś się mnie, czy w ogóle się możesz ze mną zadawać! Rozwaliłaś mnie, naprawdę. A ja byłam z ciebie taka dumna, że przechodzisz taką przemianę. A może to była tylko twoja gra?” - napisała rozżalona Malwina.

Big Brother: Kamil Lemieszewski wygrał program

Po trzech miesiącach w "Big Brotherze" program wygrał Kamil Lemieszewski. "Jest pięknie, wyszedłem z najlepszego serialu, w jakim grałem. Były dramaty, plotki, komedia. Bez bólu, dobrze się bawiłem. Najlepszy serial, w jakim brałem udział jako aktor, człowiek, jako ja" - mówił Kamil tuż po wyjściu z programu.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś finał "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW