Zamknij

Big Brother 2: Szokująca decyzja producentów. Widzowie oburzeni

Maciej Friedrich
26.09.2019 10:04
Big Brother 2: Szokująca decyzja producentów. Widzowie oburzeni
fot. screen: Youtube

W 2. edycji "Big Brothera" ponownie zapadła decyzja, którą widzowie uznali za niesprawiedliwą. Decyzją Wielkiego Brata dom musiała opuścić jedna z uczestniczek, Malwina Ha. Szokujący werdykt spotkał się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami fanów. Czy Malwina wróci do programu?

"Big Brother" po powrocie na antenę powoli przyzwyczaja widzów do kontrowersyjnych sytuacji. Część z nich prowokują sami uczestnicy, część wynika jednak z pomysłów lub decyzji producentów. W poniedziałek 23 września karną nominację do opuszczenia programu otrzymał Mateusz Sławiński za zerwanie bluzki z Malwiny. O ile taka reakcja Wielkiego Brata nie wydaje się kontrowersyjna, o tyle już usunięcie samej Malwiny poruszyło widzów.

 Malwina Ha - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Big Brother 2: Malwina wyrzucona z domu Wielkiego Brata. Widzowie wściekli

We wtorek 24 września Wielki Brat niespodziewanie poinformował Malwinę, że ma 5 minut na spakowanie walizki i udanie się do pokoju wymian.

- Takie są konsekwencje waszych decyzji - wyjaśnił pozostałym mieszkańcom.

Chodziło o jedno z zadań, podczas którego mieszkańcy wcielili się w w zarząd oraz pracowników fabryki. "Kadra zarządzająca" miała wybrać jednego pracownika, który zostanie zwolniony. Padło na Malwinę, które wytknięto "niedbałość, niedokładność, brak zaangażowania w zadania, lekceważące podejście do swoich obowiązków". Uczestnicy nie mieli jednak pojęcia, że w ten sposób usuną również Malwinę z domu. Część osób liczy, że to element gry i ich koleżanka powróci. Nie zmienia to faktu, że zaskakująca decyzja Wielkiego Brata rozwścieczyła wielu widzów. Dali oni upust swoim emocjom w komentarzach publikowanych w sieci.

- Mega żałosne, co wy robicie?

- Masakra, jedna wielka żenada. Nie wiem, co wy jeszcze wymyślicie w tym programie, ale to już przestaje być zabawne.

- Lubiłam ten program do tej pory, mimo tych wszystkich wydarzeń i zdań na ten temat, ale teraz to jest masakra.

Część widzów podkreśla, że jeśli nie pojawiła się oficjalna informacja o usunięciu Malwiny, ta z pewnością czeka w tajnym pokoju i pojawi się ponownie.

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Malwina wróci do domu Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF