Zamknij

Big Brother 2: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 27.10]

Maciej Friedrich
27.10.2019 20:45
Big Brother 2: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 27.10]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

2. edycja "Big Brothera" wzbudza nie mniejsze emocje niż poprzednia odsłona show. 27 października poznaliśmy kolejnych uczestników, których współmieszkańcy nominowali do opuszczenia domu Wielkiego Brata. O ich losie zadecydują widzowie. 

2. edycja "Big Brothera" nie zwalnia tempa i nieustannie dostarcza zarówno uczestnikom, jak i widzom wielu emocji. Ostatnio w domu Wielkiego Brata działa się sporo, jak zwykle nie zabrakło kontrowersji. Podczas jednego z zadań doszło do bójki między uczestnikami, a srogi Wielki Brat wymierzył karę. Ostatecznie z programu na własne życzenie odszedł Dawid Łojewski. Z kolei 27.10.2019 głosami widzów z dalszym udziałem w show pożegnał się. Kto został nominowany 27 października i musi czekać na wynik głosowania?

Big Brother 2: Nominowani do opuszczenia programu [27.10]

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata po raz kolejny nominowali uczestników, którzy ich zdaniem powinni opuścić dom Wielkiego Brata. W programie narastają konflikty, z pewnością dla części mieszkańców była to doskonała okazja, by odegrać się na niezbyt lubianych kolegach i koleżankach. Chyba nikt nie może być do końca pewien swojej pozycji w domu Wielkiego Brata. 

Po pierwszej turze głosowania najwięcej głosów otrzymali Natalia Nienałtowska oraz Vasilis Tomazos. Po drugiej rundzie "liderką" nadal była Natalia, jednak tuż za nią uplasowali się Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys

Ostatecznie do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani zostali Kamil Lemieszewski, Natalia Nienałtowska i Ewa Kępys. To o ich losie zadecydują widzowie. 

Zagłosuj

Kto twoim zdaniem powinien opuścić dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF