Zamknij

Big Brother 2: Nominowani do opuszczenia programu [17.11.2019]

Maciej Friedrich
17.11.2019 21:05
Big Brother 2: Nominowani do opuszczenia programu [17.11.2019]
fot. TRICOLORS/East News

W "Big Brotherze" nie brakuje emocji. Dwie nowe osoby miały możliwość zostania mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Po raz kolejny poznaliśmy również osoby nominowane do opuszczenia programu. Kto otrzymał najwięcej głosów?

"Big Brother" 17.11.2019 zaskoczył wielu widzów. W związku z odejściem Ewy nikt nie odpadł z programu. Co więcej, dwójka  trójki uczestników przebywających w sekretnym pokoju zostało nowymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Jednak ja co tydzień uczestnicy musieli zadecydować, kto zostanie nominowany i będzie czekał na decyzję widzów. Osoba z największą ilością głosów będzie musiała pożegnać się z programem. Kogo nominowali uczestnicy "Big Brothera"? 

Big Brother: Ewa przyznała się do samookaleczania. Pokazała blizny

Big Brother 2: Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [17.11.2019]

Po pierwszej rundzie nominacji najwięcej głosów otrzymali Martyna i Wiktor. Co ciekawe, do tej pory regularnie nominowany Kamil otrzymał zaledwie jeden głos po dwóch turach głosowania. 

Ostatecznie nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata została aż piątka uczestików: Wiktor, Ania. Malwina, Martyna i Mateusz. To o ich losie zadecydują widzowie.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF