Zamknij

Big Brother 2: Ostra impreza w domu Wielkiego Brata. Łukasz wybił ząb Wiktorowi

Judyta Wanicka
11.12.2019 11:53
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W "Big Brother 2" pojawili się byli uczestnicy drugiej edycji: Karolina Sztafa, Łukasz Stawicki i Dawid Łojewski. Z tej okazji ekipa zorganizowano huczną imprezę z tańcami. Podczas melanżu doszło do przykrego incydentu. Wiktor stracił ząb przez Łukasza. 

"Big Brother 2" zbliża się do finału. W domu Wielkiego Brata zostały tylko trzy osoby: Kamil Lemieszewski, Martyna Lewandowska i Wiktor Stadniczenko. W niedzielę rozstrzygnie się, kto z nich zwycięży w drugiej edycji "Big Brothera" i zgarnie główną nagrodę pieniężną. Tymczasem Wielki Brat robi wszystko, żeby trójka finalistów nie czuła się samotnie w przepastnej willi. W poniedziałek wpadli z wizytą byli uczestnicy drugiej edycji: Karolina Sztafa, Łukasz Stawicki i Dawid Łojewski. Specjalnie dla Kamila przyszła Ewa Kępys, która po programie radykalnie zmieniła wygląd, ale nie została na nocnej imprezie. Podczas suto zakrapianej zabawy doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowany został Wiktor. 

Seks w "Big Brother 2". W sekretnym pokoju doszło do gorącego zbliżenia

Big Brother 2: Wiktor stracił zęba przez Łukasza 

Najciekawszym bohaterem ostatniego melanżu w domu Wielkiego Brata był Łukasz Stawicki. Uczestnik nie tylko bawił się jak szalony, ale także próbował poderwać Martynę Lewandowską. 22-laka niedawno ścięła włosy i przekazała je na szczytny cel. Przez ostatnie tygodnie stała się również bardziej otwarta w kontaktach z domownikami. Łukasz był pod wrażeniem przemiany, jaką w programie przeszła Martyna i dawał jej jasno do zrozumienia, że jest nią zafascynowany. W rozmowie z Wielkim Bratem wyznał, że liczy na rychłe rozstanie Martyny z obecnym chłopakiem.

Łukasz adorował Martynę przez większość wieczoru, prawiąc jej komplementy i porywając do tańca. Gdy nagle rozbrzmiał hit Nirvany, uczestnicy zaczęli skakać i obijać się o siebie ciałami. W pewnym momencie Łukasz wpadł z impetem na Wiktora. Finalista dostał barkiem w twarz i stracił kawałek zęba. 

Ząb wyleciał?! Za****sta impreza! - śmiał się Dawid. 

Wiktor nie zamierzał czynić koledze wyrzutów i obrócił niefortunne zdarzenie w żart. 

Fajnie się fajkę teraz trzyma - żartował Wiktor, dumnie prezentując przed wszystkimi uszkodzone uzębienie.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać "Big Brothera 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw