Zamknij

Big Brother 2: Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara. Kim są nowi uczestnicy?

Judyta Wanicka
18.11.2019 11:06
Big Brother 2: Sandar Mendelowska i Barłomiej Czachora
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Do „Big Brother 2” dołączyli nowi uczestnicy: Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara. O ich wejściu do domu Wielkiego Brata zadecydowali uczestnicy oraz widzowie. Kim są Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara, którzy dołączyli do „Big Brothera”?

W „Big Brother 2” pojawiło się dwoje nowych uczestników: Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara. Wielki Brat postanowił dokooptować dwie osoby po tym, jak z domu dobrowolnie odeszli Dawid Łojewski i Ewa Kępys. Szansę na wejście do programu miało trzech kandydatów: Bartłomiej Czochara, Sandra Mendelowska i Ewelina Puzio. Uczestnicy „Big Brothera” musieli wybrać jedną osobę, która miała wejść do domu Wielkiego Brata. Padło na Bartłomieja Czocharę. Mężczyzna wygrał również w głosowaniu widzów na Facebooku. Dzięki internautom do domu weszła Sandra Mendelowska, która zajęła drugie miejsce w głosowaniu SMS.

Big Brother 2: kim jest Sandra Mendelowska?

Sandra Mendelowska z „Big Brother 2” ma 22 lata i pochodzi z Krosna. Jej pasją jest sport, dlatego wybrała studia na Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją „trener personalny”. Poza tym trenuje pływanie i bieganie oraz uprawia fitness. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć swojej wysportowanej sylwetki. Sandra może się pochwalić ponętnymi kształtami, a do tego wzrostem modelki. Uczestniczka mierzy 180 cm. Narzeka jednak, że wysoki wzrost nie przysparza jej kandydatów na chłopaka. Sandra Mendelowska jest obecnie singielką i czeka na kogoś wyjątkowego, kto skradnie jej serce.

Big Brother 2: kim jest Bartłomiej Czochara?

Bartłomiej Czochara to kolejny nowy uczestnik „Big Brother 2”. Ma 34 lata i pochodzi z Gdańska. Ukończył technikum samochodowe i z wykształcenia jest mechanikiem, lecz w życiu obrał zupełnie inną drogę zawodową. Postanowił zostać strażakiem, ponieważ, jak mówi, zawsze pociągały go ekstremalne wyzwania oraz pomaganie ludziom. W przeszłości służył w wojsku, był nurkiem, dostawcą pizzy, taksówkarzem i zagrał w reklamie piwa. Od 10 lat jest żonaty, ma 7-letnią córkę.

RadioZET.pl/jw