Zamknij

Big Brother 2: Skandal w programie. Mateusz dostał karną nominację. Przekroczył granicę?

Sylwia Wamej
23.09.2019 16:10
Mateusz Sławiński
fot. Jakub Kamiński/East News

W "Big Brotherze" doszło do skandalu. W jednym z najnowszych odcinków Mateusz miał się dopuścić niemoralnego zachowania względem Malwiny. Uczestnik otrzymał karną nominację. Co dokładnie się wydarzyło?

Skandal w "Big Brotherze". Mateusz zerwał bluzkę z Malwiny

W "Big Brotherze" już wybuchł skandal. Podczas sobotniej imprezy, Mateusz miał zachować się niemoralnie wobec Malwiny i zerwać jej bluzkę podczas zakrapianego alkoholem wieczoru. Ostatnia impreza w domu Wielkiego Brata utrzymana była w weselnym stylu. Zaaranżowane zostały zaślubiny, których bohaterami byli Sarah Poznahowski oraz Mateusz Sławiński. Mimo że pomiędzy zaaranżowaną "młodą parą" do niczego nie doszło, inna uczestnika imprezy mogła poczuć się dotknięta.

Jak się okazuje, winny był Mateusz Sławiński. Jak mówili domownicy, uczestnik zerwał bluzkę z Malwiny, a pozostali mieszkańcy zobaczyli ją roznegliżowaną. Po imprezie, w niedzielny poranek cała sytuacja dla samych zainteresowanych była mało komfortowa.

Mateusz zdecydował się przeprosić koleżankę z programu. Wręczając jej bukiet kwiatów, przyznał, że jego zachowanie było wobec Malwiny bardzo niestosowne. Uczestniczka "Big Brothera" przyjęła przeprosiny, jednak Wielki Brat nie był już tak łaskawy dla Mateusza.

Big Brother 2: Mateusz automatycznie nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata

 „Wielki Brat bacznie was obserwuje i uznał, że na wczorajszej imprezie dopuszczalne granice zostały przekroczone. Mimo że Malwina przyjęła przeprosiny Mateusza, Wielki Brat nie będzie tolerował takich zachowań w swoim domu”  - powiedział głos Wielkiego Brata. Mateusz dostał karną nominację, co oznacza dla niego m.in. utratę immunitetu.

W tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowane są aż cztery osoby: Ania, Karolina, Łukasz i Mateusz.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW