Zamknij

Big Brother 2: Nowe uczestniczki znane z „Top Model” i klipu Donatana. Widzowie oburzeni

Maciej Friedrich
14.10.2019 11:09
Big Brother 2: Nowe uczestniczki znane z „Top Model” i klipu Donatana. Widzowie oburzeni
fot. Beata Zawadzka/East News

2. edycja „Big Brothera” po raz kolejny wzbudziła kontrowersje. W domu Wielkiego Brata mają pojawić się dwie nowe uczestniczki. Jedna z nich, Natalia Nienałtowska, jest znana z udziału w „Top Model”. Część widzów ponownie krytykuje decyzję producentów.

2. edycja „Big Brothera” idzie za przykładem pierwszej i stawia nie tylko na charakterystycznych uczestników, ale również kontrowersje, często związane z decyzjami producentów show. Głośno było między innymi o wyrzuceniu z programu Oli Balawender za złamanie regulaminu. Równie częstym zarzutem jest umieszczanie w domu Wielkiego Brata nie „zwykłych” osób, ale takich, dla których to nie pierwszy kontakt z telewizją i show-biznesem. Producenci najwyraźniej nie zwracają uwagi na te opinie. Niebawem w programie ma pojawić się uczestniczka znana z „Top Model”.

Big Brother 2: Nowa uczestniczka występowała w „Top Model”

W niedzielę 13 września pożegnaliśmy Łukasza Stawickiego, zapowiedziano jednak, że w domu Wielkiego Brata pojawią się dwie nowe uczestniczki. Kontrowersje wzbudziła Natalia Nienałtowska, która znana jest części widzów z udziału w „Top Model”. W sieci rozpętała się burza, po raz kolejny fani narzekali, że TVN wprowadza do domu Wielkiego Brata osoby rozpoznawalne.

Z „Top Model” do „Big Brothera” i ostatnio spotykała się z Madzią, jakie to wszystko ustawione.

Nie można wziąć normalnych ludzi, a nie tych, co już jakoś zabłysnęli w TV? Pierwsza edycja z tamtych lat była najlepsza, normalne osoby, a teraz serio nie ma kogo brać ? – czytamy w komentarzach.

Okazuje się jednak, że także druga z zapowiedzianych uczestniczek jest znana części widzów. Na Instagramie Ewy Kępyś możemy zobaczyć wiele fotografii z sesji zdjęciowych, internauci kojarzą ją również z występów w teledyskach, między innymi w „Pełni” Donatana i Maryli Rodowicz. 

Ewa z teledysków, a Natalia startowała w top model, przypadek? Nie sądzę.

Czy to nie głupota? Jedna z disco polo, druga też z jakiegoś programu – czytamy w komentarzach zawiedzionych internautów.

Zgadzacie się z opiniami, że w „Big Brotherze” brakuje „zwykłych ludzi”?

Zagłosuj

Co sądzisz o decyzji producentów "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF