Zamknij

Big Brother 2: Uczestnik chce dobrowolnie opuścić program. Ratuje koleżankę?

Maciej Friedrich
18.09.2019 10:27
Big Brother 2: Uczestnik chce dobrowolnie opuścić program. Ratuje koleżankę?
fot. TRICOLORS/East News

Nie minął tydzień od rozpoczęcia 2. edycji „Big Brothera”, a widzowie już mają o czym dyskutować. Jeden z uczestników, Przemysław Karda, chce z własnej woli opuścić dom Wielkiego Brata. Co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji?

Big Brother” po 18 latach przerwy powrócił do telewizji i ponownie emocjonuje widzów. Od 13 września widzowie mogą oglądać 2. edycję popularnego reality-show. Do domu Wielkiego Brata wprowadzili się nowi uczestnicy, którzy walczyć będą o sympatię widzów i nagrodę główną. Jednak zanim okaże się, kto powtórzy sukces Magdy Wójcik, z pewnością nie zabraknie emocji i kontrowersji. Tym bardziej że zaledwie po kilku dniach program dobrowolnie chce opuścić jeden z uczestników.

Big Brother: Byliśmy w domu Wielkiego Brata. Tak mieszkają uczestnicy [WIDEO]

Big Brother: Przemysław Karda chce opuścić program?

We wtorek, 17 września mieszkańcy domu Wielkiego Brata poznali wyniki pierwszych nominacji. Trzy osoby znalazły się w strefie zagrożenia. Jedna z nich głosami widzów zostanie usunięta z programu. Najmniej pewnie z pewnością poczuła się Karolina Sztafa, która otrzymała aż 10 nominacji. Po pięć osób zagłosowało na Aleksandrę Balawender i Przemysława Kardę.

To właśnie ostatni z nominowanych uczestników nieoczekiwanie ogłosił, że chce dobrowolnie pożegnać się z programem. Przemek zadeklarował, że robi to, by uratować pozostałe nominowane osoby, a szczególnie Aleksandrę. Karolina otrzymała bowiem od Wielkiego Brata immunitet.

Mnie ten program nic nie da. Ty jesteś młodą dziewczyną – argumentował w rozmowie z 20-latką, gdy ta chciała odwieść go o decyzji o rezygnacji.

Nie wiadomo jeszcze, czy Przemysław Karda rzeczywiście wyjdzie z domu Wielkiego Brata i uratuje Aleksandrę. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji również dość szybko jeden z uczestników zrezygnował. Daniel Barłóg nie odszedł jednak, by pomóc koleżance.

Przemysław Karda - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?

Zagłosuj

Oglądasz 2. edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF