Zamknij

Big Brother 2: Zwycięzca już wybrany? Fani zobaczyli nagrodę. "To już wiadomo, kto wygra"

Judyta Wanicka
13.12.2019 18:00
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Kto wygra "Big Brothera 2"? Fani nie mają złudzeń, że produkcja wytypowała zwycięzcę niezależnie od wnyków głosowania widzów. Ma o tym świadczyć nagroda od sponsora. Zdaniem widzów tylko jedna osoba z finałowej trójki może się ucieszyć z czegoś takiego.

Finał 2. edycji "Big Brothera" odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 grudnia. Szansę na wygraną mają: Martyna Lewandowska, Wiktor Stadniczenko i Kamil Lemieszewski. Od tygodnia trwa głosowanie widzów, które wyłoni zwycięzcę. Nagroda główna w "Big Brother 2" wynosi 100 tys. złotych. Dodatkowo finalista otrzyma samochód ufundowany przez jednego ze sponsorów.

Big Brother 2: finał wygra Martyna Lewandowska?

Widzowie mieli już okazję zobaczyć, jak wygląda auto, którym zwycięzca wyjedzie w niedzielę ze studia w Gałkowie. Dla fanów programu od razu stało się jasne, że w takim wozie może wyglądać dobrze tylko jedna osoba.

To już wiadomo, kto wygra. Mały, czerwony samochodzik dla Martynki - czytamy w komentarzach.

Ale jaja z tym samochodem, już bardziej pasującego do Martyny nie mogli znaleźć...

Nie zastanawia was, że kolejny raz w nagrodę jest stricte kobiecy samochód?

W finale pierwszej edycji "Big Brothera" Magda Wójcik otrzymała podobnych rozmiarów auto. Widzowie pisali wtedy, że produkcja ustawiła wyniki, ponieważ już wcześniej wytypowała Magdę na zwyciężczynię programu. Nagroda w postaci typowo kobiecego samochodu miała tylko potwierdzać ich tezę.

Czy i tym razem finał "Big Brothera" wygra kobieta? Obserwując nastroje panujące wśród internautów przed finałem, można stwierdzić, że największą szansę na zwycięstwo ma Kamil Lemieszewski. Z kolei Martyna Lewandowska nie należy do najbardziej lubianych uczestników drugiej edycji. Wielu widzów nie kryło oburzenia, gdy to ona dostała się do finału. Na Instagramie roi się od wpisów, że 22-latka jest bezbarwna i niczego ciekawego nie wnosi do programu, a wątek jej szlachetnej metamorfozy jest sztucznie podkręcany przez produkcję. 

Zero koloru, zero kreatywności, każdy musi jej podpowiadać co robić, co mówić, co założyć, jak się umalować. Wstyd. Nikt jej nie nominował, bo nikomu nie zagrażała i była bezbarwna, pewnie nawet zapominali o niej podczas nominacji, a ona jest dumna ze tak daleko zaszła. Nie, to czysty przypadek. Nikt by tego nie oglądał, gdyby została sama na jeden dzień. Oto Martyna.

Co ona w ogóle robi w tym finale? Nie ma własnego zdania nawet. Jest tak nijaka, że to po prostu szok, aż się odechciewa oglądać, jak jest na ekranie.

Jak wygra ktoś inni niż Kamil, to będzie jedno wielkie oszustwo. Większość ludzi jest za Kamilem - stwierdzają internauci.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać "Big Brothera 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw