Zamknij

Big Brother 2: bójka w domu Wielkiego Brata. Dawid Łojewski ukarany

Maciej Friedrich
24.10.2019 10:22
Big Brother 2: bójka w domu Wielkiego Brata. Dawid Łojewski ukarany
fot. TRICOLORS/East News

W 2. edycji „Big Brothera” ponownie wielkie emocje. W domu Wielkiego Brata doszło do bójki. Jeden z trzech uczestników miał otrzymać karę. Co ciekawe, to fani zadecydowali, kto poniesie konsekwencje. Padło na Dawida Łojewskiego.

Big Brother” już po raz drugi od powrotu na antenę elektryzuje widzów TVN7. W domu Wielkiego Brata, podobnie jak w poprzedniej edycji, dochodzi do sytuacji emocjonujących i często mocno kontrowersyjnych. Nie wszyscy uczestnicy potrafią powstrzymać emocje i dostosować się do zasad panujących w show. Za złamanie regulaminu z dalszym udziałem pożegnała się między innymi Ola Balawender. Teraz może dołączyć do niej jeden z mężczyzn. Wszystko przez bójkę, która wybuchła w domu Wielkiego Brata w nocy.

Big Brother 2: Bójka w domu Wielkiego Brata. Vasilis, Kamil i Dawid mogą zostać wyrzuceni?

Zabawa w Dziki Zachód zakończyła się dla kilku mieszkańców domu Wielkiego Brata dramatycznie. Kamil Lemieszewski pod osłoną nocy postanowił wykraść „konie”, które przegrał w wyścigu z Dawidem Łojewskim. Niestety, został nakryty, a w sytuację wmieszał się dodatkowo Vasilis Tomazos. Doszło do przepychanek, a w efekcie bójki między uczestnikami. Wielki Brat zareagował ostro, oddzielił winnych od pozostałych mieszkańców i zapowiedział, że nie minie ich kara.

Na profilu „Big Brothera” na Facebooku pojawił się post z głosowaniem. To internauci mieli zadecydować, który z zaangażowanych w szarpaninę mężczyzn opuści dom Wielkiego Brata. Najwięcej reakcji zebrał Dawid i to on jest najbliżej końca przygody z programem. 

Big Brother 2: Dawid Łojewski karnie nominowany

Wielki Brat okazał się łaskawy. Wybrany głosami internautów Dawid Łojewski nie zostanie wyrzucony z domu Wielkiego Brata. Otrzymał jednak karną nominację. Co więcej, nie może także kontynuować zabawy w zadaniu Dziki Zachód. Do odwołania będzie przebywał w sekretnym pokoju.

Zagłosuj

Kto twoim zdaniem powinien odpaść z programu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF