Zamknij

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 10.11.]

Judyta Wanicka
10.11.2019 21:51
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 10 listopada 2019. Poznaliśmy osoby nominowane do odejścia z domu Wielkiego Brata. Kto z uczestników jest zagrożony odpadnięciem w nadchodzącym tygodniu? Nominacje w "Big Brotherze" 10.11.2019 otrzymały dwie osoby.

W "Big Brother 2 - Arena", w niedzielę 10 listopada 2019, widzowie poznali osoby nominowane do odejścia z domu Wielkiego Brata. Zgodnie z wynikami głosownia w tym tygodniu z "Big Brothera" odpadł Vasilis Tomazos. Wcześniej z programem pożegnała się Natalia Nienałtowska. Kto z uczestników podzieli ich los i w przyszłą niedzielę pożegna dom Wielkiego Brata? W programie poznaliśmy nazwiska nominowanych.

Big Brother 2, niedziela 10.11: nominowani Ewa i Kamil

W dziewiątym odcinku "Big Brother - Areny", dowiedzieliśmy się, kto z uczestników otrzymał najwięcej nominacji i tym samym trafił na listę zagrożonych. W tym tygodniu 10 listopada nominowani do odejścia z "Big Brothera" są: Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski. Każde z nich dostało po cztery nominacje.

Domownicy wyraźnie mają dość nachalności, z jaką Ewa i Kamil budują swój związek. W zachowaniu Ewy dostrzegli nieszczerość, grę i nakręcanie romansu z Kamilem, by wywołać sensację. Zdaniem Ani i Wiktora, którzy mieli okazję bliżej przyjrzeć się Ewie, dziewczyna buduje swoją pozycję tylko dzięki relacji z barwnym Kamilem, a w rzeczywistości ma nijaką osobowość i nic ciekawego do powiedzenia. Z kolei Kamilowi już tradycyjnie dostało się za zuchwałość i niewyparzony język. Dziewczynom nie spodobało się, że Kamil podczas wykonywania jednego z zadań, wespół z Mateuszem, umniejszał ich inteligencję.

Już w przyszłą niedzielę widzowie rozstrzygną, kto z nominowanych - Ewa czy Kamil - opuści dom Wielkiego Brata 17.11.2019. Głosowanie trwa przez najbliższy tydzień i odbywa się na dwa sposoby - poprzez SMS lub online.

RadioZET.pl/jw