Zamknij

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? Dwóch nowych uczestników [17.11]

Maciej Friedrich
17.11.2019 21:23
Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? Dwóch nowych uczestników [17.11]
fot. TRICOLORS/East News

Za nami kolejny odcinek "Big Brother Arena". Po raz kolejny dowiedzieliśmy się, który z uczestników opuścił dom Wielkiego Brata. Kto odpadł z "Big Brothera" 17.11.2019?

Jak co tydzień, w "Big Brother Arena" dowiedzieliśmy się, który z uczestników musiał opuścić dom Wielkiego Brata, a którzy zostali nominowani i będą musieli denerwować się przez kolejne 7 dni. Ostatnie tygodnie to bardzo intensywny czas, nie zabrakło emocji i kontrowersji. Najgłośniej komentowane było odejście Ewy Kępys, która zrezygnowała z udziału w show po rozmowie z Natalią Dawidowską. Na wejście do domu czeka też jedna z trójki nowych osób. To widzowie zadecydują, kto będzie walczył w programie.

Big Brother 2: Kto odpadł z programu 17.11.2019?

17.11.2019 mieliśmy pożegnać kolejnego mieszkańca domu Wielkiego Brata. Jednak po odejściu Ewy (która była nominowana do opuszczenia domu), zagrożony był tylko Kamil Lemieszewski

Decyzją Wielkiego Brata nikt więcej nie opuści programu w tym tygodniu. Uczestnicy mieli za to zadecydować, kto zostanie nowym mieszkańcem domu Wielkiego Brata. W show miała pojawić się dwójka nowych uczestników. Dotychczasowi mieszkańcy dużą uwagę zwracali na ich urodę. Ostatecznie zadecydowali, że w domu Wielkiego Brata zamieszka Bartek Czochara. Z kolei internauci wybrali Sandrę. Czy zmienią życie w domu Wielkiego Brata?

RadioZET.pl/MF