Zamknij

Big Brother 2: kto odpadł z domu Wielkiego Brata? [10.11.2019]

Judyta Wanicka
10.11.2019 20:56
Big Brother 2
fot. Beata Zawadzka/East News

"Big Brother 2 - Arena" w niedzielę, 10.11.2019, już za nami. Wiadomo, kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowanych było aż pięcioro uczestników: Kamil, Ewa, Martyna, Mateusz i Vasilis. Jak zwykle decyzję o tym, kto opuścił "Big Brothera", podjęli widzowie. 

W kolejnym odcinku „Big Brother 2 – Arena”, 10 listopada, widzowie dowiedzieli się, kto odpadł z programu oraz kogo nominowano do odejścia w następnym tygodniu. Przypomnijmy, że z programem pożegnało się już dwanaścioro uczestników. W ubiegłym tygodniu dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Nienałtowska.

Big Brother 2, niedziela 10.11.: odpadł Vasilis Tomazos

„Tydzień Apokalipsy” w „Big Brotherze” obfitowała w emocjonujące sytuacje. Uczestnicy nie tylko musieli przetrwać atak kosmitów, ale także sprostać nakazowi Wielkiego Brata, by nie odbywać „turbodrzemek” w ciągu dnia. Ostatnie zdanie sprawiło im najwięcej problemów. Mateusz, Martyna i Vasilis  zostali karnie nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Dodatkową karę otrzymał Vasilis, który nie poradził sobie w roli szeryfa pilnującego porządku. Grek został skazany na jednodniową banicję.

Big Brother: dziewczyna Vasilisa zażenowana jego zachowaniem w show. "Wstyd na całą Polskę"

W efekcie 10 listopada zagrożonych odejściem z „Big Brothera” było aż pięć osób: Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys, Mateusz Sławiński, Martyna Lewandowska i Vasilis Tomazos.

Już na początku odczytywania wyników Wielki Brat poinformował Martynę i Mateusza, że mogą czuć się bezpiecznie. Ewa była kolejną osobą, która została w programie. Sprawa miała rozstrzygnąć się między Kamilem i Vasilisem. Po chwili okazało się, że Kamil zostaje w programie. Tym samym stało się jasne, że w niedzielę, 10 listopada, z "Big Brothera" odpada Vasilis Tomazos. Za odejściem Vasilisa głosowało 51% widzów, Kamil otrzymał 40% głosów. 

Kim jest Vasilis Tomazos, który odpadł z "Big Brothera?

Vasilis Tomazos ma 21 lat i mieszka w Myślenicach. Urodził się w Grecji, lecz po rozstaniu rodziców wychowywał się w Polsce. Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, lecz na pierwszym roku przerwał naukę i rozpoczął pracę animatora zabaw w kurorcie na Rodos. W wolnym czasie gra w piłkę, hobbistycznie zajmuje się fotografią.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 10.11.]

RadioZET.pl/jw