Zamknij

Big Brother 2: dom Wielkiego Brata odwiedzą uchodźcy. Widzowie: „oburzające”

Maciej Friedrich
06.12.2019 10:20
Big Brother 2: dom Wielkiego Brata odwiedzą uchodźcy. Widzowie: „oburzające”
fot. TRICOLORS/East News

„Big Brother” nie po raz pierwszy zbulwersował widzów. Tym razem producenci postanowili zaprosić do domu Wielkiego Brata uchodźców. Fani programu nie kryją oburzenia. Skąd tak oryginalny pomysł producentów?

Finał 2. edycji „Big Brothera” już niedługo. Program po raz kolejny cieszył się dużą popularnością widzów, po raz kolejny nie zabrakło także kontrowersyjnych momentów. Pod tym względem druga odsłona show nie zawiodła. Widzowie kilka razy nie kryli oburzenia tym, co działo się w domu Wielkiego Brata. Głośno było między innymi o skandalu z udziałem Mateusza, który został oskarżony o molestowanie koleżanki z programu. Producenci poinformowali o kolejnym planowanym wydarzeniu, które rozwścieczyło wielu fanów.

 Big Brother: Skandal w programie. Zmuszono uczestniczkę do oglądania filmu, w którym jest gwałcona

Big Brother 2: producenci zaprosili do programu uchodźców. Widzowie oburzeni

W domu Wielkiego Brata trwa aktualnie „tydzień dobroczynności”. Jak informuje portal Pudelek, producenci postanowili zaprosić do programu uchodźców, którzy mają zjeść uroczystą kolację z uczestnikami.

W ramach Tygodnia Dobroczynności dzisiaj będzie zorganizowana wizyta gości w BB. Będzie to najprawdopodobniej trójka uchodźców, którzy zjedzą kolację w domu Wielkiego Brata – miała poinformować portal osoba związana z produkcją „Big Brothera”.

Jedna z fundacji działających na rzecz cudzoziemców mieszkających w Polsce poinformowała, że otrzymała propozycję od Wielkiego Brata.

Otóż dostaliśmy dziś maila od producenta Znanego Reality Show emitowanego w Dużej Stacji Telewizyjnej. Znany Reality Show polega na tym, że grupę ludzi zamyka się w jednym domu i ich ogląda. No i ten producent chciałby, żebyśmy mu podesłali paru uchodźców (cytujemy "przebywających w rejonie Warszawy w województwie mazowieckim" pisownia oryginalna), żeby w tym domu jutro zjedli kolację [...] Nawet przez myśl nam nie przeszło, żeby komukolwiek proponować udział w tego typu programie. Cieszymy się, że wiele i wielu z Was myśli podobnie.

Rzeczywiście, informacja rozjuszyła wielu internautów, którzy nie szczędzili gorzkich słów skierowanych w „Big Brothera”.

Jeśli uchodźcy mieliby pooglądać z bliska zamkniętych w klatce producentów tego programu, jedząc przy tym kolację, to tak. W każdym innym przypadku zdecydowane nie.

Zbojkotować i wyśmiać bezczelność. Co za świat, oni nabiją sobie kasy, a uchodźcom rzucą ochłapy jedzenia, plus zrobią z nich debili i jeszcze bardziej nakręcą nienawiść – czytamy.

A co wy myślicie o pomyśle kolacji z uchodźcami?

Zagłosuj

Podoba ci się pomysł kolacji z uchodźcami w "Big Brotherze"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF