Zamknij

Big Brother 2: Kamil Lemieszewski obraził telewidzów? Kontrowersyjna wypowiedź zwycięzcy

Maciej Friedrich
16.12.2019 13:17
Big Brother 2: Kamil Lemieszewski obraził telewidzów? Kontrowersyjna wypowiedź zwycięzcy
fot. Beata Zawadzka/East News

Za nami finał 2. edycji "Big Brothera", w którym zwyciężył Kamil Lemieszewski. Duże kontrowersje wzbudził komentarz zwycięzcy po tym, jak usłyszał radosną dla siebie nowinę. Czyżby Lemieszewski, świadomie lub nie, obraził widzów "Big Brothera"?

Finał 2. edycji "Big Brothera" wzbudzał ogromne emocje, podobnie jak cała druga odsłona reality show. Po ponad 90 dniach zmagań w domu Wielkiego Brata w końcu dowiedzieliśmy się, kto zyskał największą sympatię widzów i zdobył główną nagrodę: samochód osobowy oraz 100 tysięcy złotych.

W finale zwyciężył Kamil Lemieszewski, uczestnik bardzo charakterystyczny, znany z kontrowersyjnych sytuacji, w tym między innymi romansu z Ewą. Po finale w sieci pojawiły się liczne głosy krytyki w stosunku do Lemieszewskiego, a nawet zarzuty, że wyniki "Big Brothera 2" były ustawione. Sam zwycięzca dolał oliwy do ognia krótką wypowiedzią w "Big Brother Arena".

Big Brother 2: Kamil Lemieszewski obraził widzów. Jego wypowiedź wzbudziła kontrowersje

Zwycięzca "Big Brothera 2" słynął ze szczerości i często sarkastycznych wypowiedzi. Wiele osób z pewnością nie było zachwyconych wypowiedzią Kamila po tym, jak dowiedział się, że wygrał 2. edycję show. Pojawiły się głosy, że Lemieszewski obraził telewidzów, którzy na niego głosowali.

- Złoty Kamil za totalną głupotę należy się wam wszystkim, drodzy uczestnicy, a także wam drodzy widzowie - podsumował Kamil.

Trzeba przyznać, że to oryginalny sposób podziękowania za głosy. Miejmy jednak nadzieję, że przez zwycięzcę "Big Brothera" przemówiło jego oryginalne poczucie humoru.

- Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty - podsumował Lemieszewski w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

A jak wy oceniacie wypowiedź Kamila?

Zagłosuj

Jak oceniasz wypowiedź Kamila o widzach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF