Zamknij

Big Brother 2019 - FINAŁ: Magda Wójcik zwyciężczynią. Co wydarzyło się w odcinku? [RELACJA NA ŻYWO]

Maciej Friedrich
16.06.2019 21:52
Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [RELACJA NA ŻYWO]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Finał "Big Brothera" już za nami. Do walki o główną nagrodę stanęła czwórka uczestników. Głosami widzów zwycięzcą "Big Brothera" została Magda Wójcik. Zobacz relację z finałowego odcinka „Big Brothera”.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [RELACJA NA ŻYWO] 

22:17

To już koniec finału Big Brothera". Pozostaje czekać na drugą edycję programu. Magdzie gratulujemy wygranej, a Wam dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia!

22:09

Magda Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera" odebrała nagrodę: czek na 100 tysięcy złotych i kluczyki do luksusowego samochodu.

22:05

Oglądamy kompilację nagrań z udziału Magdy Wójcik w "Big Brotherze".

22:01

Magda Wójcik wygrała "Big Brothera". Opuściła dom Wielkiego Brata.

21:58

Zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik nadal przebywa w domu Wielkiego Brata.

21:45

Do końca głosowania pozostało pięć minut. Po krótkiej przerwie poznamy zwycięzcę "Big Brothera".

21:44

Internauci mieli rację. W sieci jeszcze przed finałem najwięcej osób stawiało na Magdę i Bartka. Jedno z nich jest faworytem internautów.

21:41

Nadal możecie głosować na Magdę lub Bartka i zdecydować, kto wygra w finale "Big Brothera". O tym, jak głosować online i SMS dowiecie się TUTAJ.

21:39

W grze pozostali Magda Wójcik i Bartek Boruc. Któreś z nich zostanie zwycięzcą "Big Brothera".

21:29

Wielki Brat pożegnał kolejnego finalistę. Z finału "Big Brothera" odpadł Igor Jakubowski. Przed domem przywitało go wielu fanów. W grze pozostali jedynie Magda i Bartek. 

21:26

Iza Mączka, jedna z uczestniczek "Big Brothera" zdradziła, że specyfika domu Wielkiego Brata potęguje wszelkiego rodzaju emocje. Jednocześnie zaznaczyła, że program pozwala wiele dowiedzieć się o samym sobie. 

21:23

Małgorzata Ohme w superlatywach wypowiedziała się o finalistach "Big Brothera". Podkreślała ich empatię i umiejętność współdziałania. Jej zdaniem widzowie mogą być dumni, że wprowadzili do finału właśnie te osoby.

21:17

"Big Brother" powrócił po krótkiej przerwie. Za 9 minut dowiemy się, który finalista jako drugi opuści dom Wielkiego Brata. 

21:10

Radek opuścił program, ale dalej możecie głosować na pozostałych uczestników: Magdę, Bartka lub Igora. O tym, jak głosować, możecie dowiedzieć się TUTAJ. "Big Brother" powróci po krótkiej przerwie reklamowej. 

21:00

Jako pierwszy z finałem "Big Brothera" pożegnał się Radek Palacz. Opuścił dom Wielkiego Brata. W grze pozostała trójka uczestników: Bartek, Igor i Magda. Wyznał, że finaliści nie podejmowali tematu zwycięstwa i czekają na decyzję widzów. 

BB3
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

 

20:55

W "Big Brotherze" przypomniano szokujące momenty, jakie miały miejsce w domu Wielkiego Brata. Mowa o odejściu uczestników z własnej woli i umieszczeniu w programie nowych zawodników. Przypomniano o karnym usunięciu dwóch uczestników oraz kontrowersyjnym powrocie do programu Łukasza Darłaka. Justyna Żak w wywiadzie unikała odpowiedzi, czy zdecydowałaby się na ponowne wzięcie udziału w programie. 

20:51

Psycholog Małgorzata Ohme podkreśliła, że "Big Brother" jest bardzo ciekawym eksperymentem psychologicznym. Jej zdaniem nie da się grać przez cały czas, dlatego każdy z uczestników pokazał swoją prawdziwą twarz. 

20:48

Za 12 minut dowiemy się, który finalista jako pierwszy opuści dom Wielkiego Brata. Tymczasem o Bartku Borucu opowiedzieli jego bliscy. Żona i syn nie ukrywali, że bardzo tęsknią za ojcem. Podkreślali jego poczucie humoru i oddanie rodzinie i empatię.

20:40

Następnie wysłuchaliśmy wypowiedzi na temat Radka Palacza. Dowiedzieliśmy się między innymi, że jest bardzo dobrym mężem, który liczy się ze zdaniem żony. Jego przyjaciel określił go jako "Ślązaka w pigułce". Podkreślono, że jest patriotą i jest bardzo religijny. Zdaniem mamy powinien wygrać program, bo jest "takim zwykłym Polakiem".

20:35

Po przerwie poznaliśmy sylwetkę finalisty. Rodzina i przyjaciele opowiedzieli o Magdzie Wójcik. Opisali ją jako osobę bardzo rodzinną i wrażliwą, ale również otwartą i barwną. Nie zabrakło złośliwych komentarzy na temat jej związku z Olehem. Zdaniem przyjaciół Magdy, Oleh jest z zupełnie innego świata i nie pasuje do niej

20:28

Nadal możecie głosować na swoich faworytów. Informacje, jak głosować na finalistów online i SMS znajdziecie TUTAJ

20:18

Wielki Brat ogłosił, że pierwsza z domu wyjdzie osoba, która otrzyma najmniej głosów od widzów.

20:15

Rodziny i bliscy finalistów opowiadają o nich i swoich reakcjach na wiadomość, że wezmą udział w programie. Bliscy Igora nie mają wątpliwości, że ma on duszę wojownika, która pomoże mu w walce o zwycięstwo. 

20:12

W studio pojawili się wszyscy uczestnicy "Big Brother", którzy odpadli przed finałem. W studio pojawiła się również Karolina, pierwsz uczestniczka drugiej edycji programu, którą zobaczymy jesienią .

20:06

Program po raz kolejny rozpoczął występ Natalii Capelik-Miuangi, która wykonała tytułowy utwór "Big Brothera"

20:01

Rozpoczął się finał "Big Brothera". Zobaczmy, co wydarzy się w finałowym odcinku

19:45

Już za 15 minut rozpocznie się finałowy odcinek "Big Brothera". Kto zwycięży w finale? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji 

BB1
fot. Instagram: bigbrother.tvn7

Magda Wójcik wygrała finał "Big Brothera" 2019? Długo wyczekiwany wielki finał programu odbył się w niedzielę, 16 czerwca. Ostatni odcinek nowej edycji reality show tradycyjnie wyemitowany został o godzinie 20:00 w TVN7. O główną nagrodę walczyło czworo uczestników - Magda WójcikIgor Jakubowski, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. O tym, kto zwycięży pierwszą edycją reality show, zadecydowali widzowie, którzy od zeszłej niedzieli mogli głosować na swojego faworyta. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. Głosy na swojego ulubieńca można było oddawać do niedzieli.

Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?

Finał "Big Brothera" 2019 wzbudza duże emocje wśród widzów, którzy przez ostatnie kilkanaście tygodni śledzili życie uczestników w Domu Wielkiego Brata. Internauci mają swoje typy i chętnie dzielą się nimi w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę komentarze fanów programu zdecydowanym faworytem w finale "Big Brothera" jest Madzia. Pojawiły się również opinie, że program wygra Bartek, jednak to 31-latka wymieniana jest najczęściej. Przypomnijmy, że na kilka dni przed finałem "Big Brother" znowu zaskoczył. W środę, 12 czerwca do Domu Wielkiego Brata weszła nowa uczestniczka Karolina Włodarska. Dziewczyna jednak nie będzie walczyć w finale z pozostałymi mieszkańcami domu. Zarząd TVN poinformował właśnie, że będzie kolejna edycja "Big Brothera", która pojawi się na jesieni 2019 roku. Karolina Włodarska jest pierwszą uczestniczką następnego sezonu reality show. Mieszkanka została wybrana w trakcie castingów. Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019? 

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? 

RadioZET.pl/JW