Zamknij

Big Brother 2019: Byłe uczestniczki we wspólnej sesji zdjęciowej. Zostały przyjaciółkami?

Maciej Friedrich
23.05.2019 14:08
Big Brother 2019: Byłe uczestniczki we wspólnej sesji zdjęciowej. Zostały przyjaciółkami?
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7 Zweryfikowano

Jak widać znajomości zawarte w "Big Brotherze" istnieją również poza domem Wielkiego Brata. Trzy uczestniczki, które opuściły program, zdecydowały się na wspólną sesję zdjęciową. Jak wypadły Juszes, Kasia i Marlena?

"Big Brother" 2019 jak do tej pory nie tyle zaskakuje, co wręcz szokuje. Niemal codziennie napływają nowe informacje dotyczące domu Wielkiego Brata lub kontrowersyjnych decyzji producentów show. Dziś jeden z uczestników został oskarżony o homofobię. Widzowie mieli również duży żal do producentów za to, że pozwolili na powrót do programu Łukaszowi Darłakowi, który wcześniej w drodze głosowania został z niego usunięty. Wszystko ma być jednak zgodne z regulaminem, a sam Łukasz bardzo cieszy się, że może ponownie zamieszkać w domu Wielkiego Brata. 

Widzowie polubili niektóre osoby, które nie biorą już udziału w "Big Brotherze" i z pewnością zastanawiają się, jak teraz toczą się ich losy. Okazało się, że trzy byłe uczestniczki połączyły siły, czego efektem jest wspólna sesja zdjęciowa

Big Brother 2019: Juszes, Marlena i Kasia na wspólnym zdjęciu

Marlena Klimczak to druga w kolejności osoba, która zdecydowała się z własnej woli zrezygnować z udziału w "Big Brotherze". Również Justyna Żak, czyli popularna Juszes, razem z chłopakiem odeszli z domu Wielkiego Brata. Z kolei Kasia Olek odpadła z show w minioną niedzielę w głosowaniu widzów. Byłe uczestniczki jednak nie zapomniały o swoim istnieniu. Wręcz przeciwnie, najwyraźniej się zaprzyjaźniły, postanowiły bowiem wystąpić wspólnie w sesji zdjęciowej, którą wykonał chłopak Justyny. W relacji na żywo odpowiadały także na pytania fanów. Zdjęcie na profilu Juszes pojawiło się razem z krótkim wpisem.

Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i każde doświadczenie coś nam daje. Za udział w programie BB mogę być wdzięczna ze względu na kilka wyjątkowych osób, których nie miałabym okazji poznać nigdzie indziej. I tak oto zaprzyjaźniły się Ostra Pani Detektyw, Apetyczna Wokalistka i Wariatka Weganka - napisała Justyna. 

Kto wie, może to początek wspólnego projektu byłych mieszkanek domu Wielkiego Brata. Wszak Kasia, która jest wokalistką, zapowiadała swój "wybuch".

Zagłosuj

Śledzisz Instagrama Juszes?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF