Zamknij

Big Brother 2019: Magda noc po finale spędziła z Olehem. Pokazała zdjęcie

Maciej Friedrich
17.06.2019 13:12
Big Brother 2019: Magda noc po finale spędziła z Olehem. Pokazała zdjęcie
fot. TRICOLORS/East News

W niedzielę, 16 czerwca Magda Wójcik zwyciężyła w finale „Big Brothera”. Podczas pobytu w domu Wielkiego Brata 30-latka nawiązała romans z Olehem Riaszeńczewem. Widzowie zastanawiali się, czy po zakończeniu show para nadal będzie się spotykać. Wspólne zdjęcie, które opublikowała Magda, nie pozostawia wątpliwości, że nadal coś ich łączy.

Za nami finał „Big Brothera”, który powrócił na ekrany po 11 latach przerwy. W pierwszej edycji po powrocie zwyciężyła Magda Wójcik i to ona jako ostatnia opuściła Dom Wielkiego Brata. Czekała na nią nie tylko rodzina, ale również jeden z uczestników programu, Oleh Riaszeńczew. 30-latka i 20-latek bardzo się do siebie zbliżyli i w programie nawiązali płomienny romans. Oleh wyznał nawet ukochanej miłość. W studio czekał na nią z bukietem kwiatów. Ich związek budził jednak wiele kontrowersji, mówiono między innymi o tym, że Ukrainiec nie odnajdzie się w otoczeniu Wójcik. Wiele osób nie wierzyło, że ich relacja przetrwa po zakończeniu programu. Wydaje się jednak, że sceptycy byli w błędzie.

Big Brother 2019: Magda i Oleh bawili się razem po finale

W niedzielę po finale Magda Wójcik wybrała się z przyjaciółmi, żeby uczcić zwycięstwo w „Big Brotherze”. Wśród jej przyjaciółek znalazła się między innymi znana influencerka Maffashion. To właśnie ona opublikowała na Instagramie relację, na której można było zobaczyć Oleha bawiącego się z Magdą w restauracji. Również sama zwyciężczyni „Big Brothera” pochwaliła się fotografią, na której pozuje z chłopakiem. Zabawa trwała dość długo, bo na zdjęciu widzimy godzinę 1.43. O wiele ważniejszy jest jednak podpis pod zdjęciem. „Słoneczko moje” i emotikony serduszek nie pozostawiają wątpliwości, że Magda i Oleh nadal są bardzo blisko.

Mada Wójcik – kim jest zwyciężczyni „Big Brothera”?

Zwyciężczyni „Big Brothera” Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.
Magda Wójcik w pierwszym odcinku programu „Big Brother” 2019 przyznała, że przeprowadziła się do Londynu, ponieważ jej zdaniem jest to „wspaniałe miasto, a ludzie są bardzo tolerancyjni”. Według niej Polska jest krajem bardzo nietolerancyjnym i chciałaby to kiedyś zmienić.  

Zagłosuj

Sądzisz, że uczucie Magdy i Oleha przetrwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF