Zamknij

"Big Brother" 2019: Oleh zapowiedział seks z uczestniczką. "Facet nie pyta"

Maciej Friedrich
30.04.2019 12:28
"Big Brother" 2019: Oleh zapowiedział seks z uczestniczką. "Facet nie pyta"
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W "Big Brotherze" robi się coraz bardziej gorąco i kontrowersyjnie. Oleh zapowiedział, że ma zamiar uprawiać seks z Magdą i nie ma zamiaru pytać jej o zdanie. Widzowie są zniesmaczeni i mówią o zapowiedzi gwałtu.

"Big Brother" 2019 to program, obok którego ciężko przejść obojętnie nawet osobom, których tego typu format niezbyt interesuje. Wszystko za prawą coraz to nowych kontrowersji, które pojawiają się zarówno w samym domu Wielkiego Brata, jak i poza nim. 29 kwietnia pojawiła się informacja, że nowym uczestnikiem zostanie chłopak Justyny Żak, która znajduje się w domu od początku show. Zdaniem wielu osób umieszczanie razem pary jest złym pomysłem. Tymczasem niecały dzień później internautów oburzyła wypowiedź jednego z graczy, który w dość niesmaczny sposób wypowiedział się na temat relacji z Magdą.

"Big Brother" 2019: Seksualny skandal w programie?

Oglądając relacje z planu "Big Brothera" ciężko nie zauważyć, że pomiędzy niektórymi uczestnikami iskrzy. Pojawiły się pierwsze flirty i romanse. Dużo mówi się między innymi o relacji Igora i Angeliki, którzy spędzili noc w jednym łóżku. Jednak Oleh Riaszeńczew swoim zachowaniem oburzył nawet widzów, którzy oczekiwali po programie tego typu atrakcji.

Jak informuje "Super Express", na jednej z grup na Facebooku poświęconej "Big Brotherowi" pojawiło się nagranie, na którym Kuba pyta Oleha, czy po programie "spróbuje pi*******ć Madzię". Obcesowe pytanie doczekało się nie mniej obcesowej odpowiedzi.

- W sensie próbował... P*******ę! Co ja, mam pytać? Facet nie pyta - skwitował Oleh.

Magda i Oleh Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Odpowiedź ucieszyła Kubę, ale z pewnością nie widzów. Internauci nie zostawili na 20-latku suchej nitki, w komentarzach nie szczędząc ostrej krytyki. Według większości powinien zostać natychmiast usunięty z programu, a jego słowa otarły się o zapowiedź gwałtu.

- "Żartowanie" o gwałceniu kobiet przejdzie bez jakiegokolwiek, chociażby ostrzeżenia? - możemy przeczytać na Instagramie.

Trzeba przyznać, że nawet jeśli Oleh swoją odpowiedź uznał za żartobliwą, to z pewnością nie miała nic wspólnego z poczuciem humoru. Przypomnijmy, że za zapowiedź użycia wobec współmieszkańca przemocy fizycznej z "Big Brothera" usunięty został Maciej Borowicz.

Zagłosuj

Czy Oleh powinien karnie opuścić "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF