Zamknij

Big Brother 2019: Trzy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata [2.06]

Maciej Friedrich
02.06.2019 21:46
Big Brother 2019: Trzy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata [2.06]
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Po raz kolejny w "Big Brotherze" poznaliśmy osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Głosowanie było bardzo emocjonujące, ostatecznie widzowie głosować mogą na trzech uczestników. 

"Big Brother" 2019" powoli zbliża się do końca. Już 16 czerwca obejrzymy finałowy odcinek nowej, odświeżonej edycji popularnego show. Jak co tydzień, w niedzielę mieszkańcy domu Wielkiego Brata nominują osoby, które ich zdaniem powinny pożegnać się z programem. Czasem decyzje są doskonale przemyślane i wynikają z antypatii lub braku zaufania, często jednak są spontaniczne, lub wręcz są odpowiedzią na pojedyncze scysje między uczestnikami. Przypomnijmy, że emocji w domu nie brakuje, Oleh poinformował nawet Magdę, że planuje mieć z nią dzieci. Jednak gdy nadchodzi czas eliminacji, część osób nie ma litości. Kto został nominowany w tym tygodniu?

Big Brother 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia programu 2.06?

Nominacje w "Big Brotherze" 2.06 były bardzo emocjonujące. Wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata narodziły się przyjaźnie, ale również narastały konflikty, które miały wpływ na decyzje uczestników. Łukasz i Bartek zdecydowali się nominować Oleha, który ich zdaniem nie jest szczery wobec Magdy.
Po wizycie w pokoju zwierzeń czterech z sześciu mieszkańców domu, najwięcej nominacji otrzymali Igor (3) oraz Oleh (2). Po jednym głosie otrzymali Radek, Łukasz i Bartek. Ostatnia tura głosowania miała rozstrzygnąć, kto w tym tygodniu zostanie zdany na łaskę widzów.
Ostatecznie do opuszczenia "Big Brothera" 2.06 zostały nominowane trzy osoby: Igor JakubowskiŁukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew.

RadioZET.pl/MF