Zamknij

Big Brother 2019: Uczestnicy poznali szczegóły z życia seksualnego Magdy, Igora i Łukasza

Sylwia Wamej
06.06.2019 09:56
Magda  "Big Brother"
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

„Big Brother” nie unika kontrowersyjnych tematów. Tym razem w ramach jednego z zadań uczestnicy mogli dowiedzieć się intymnych szczegółów z życia Magdy, Igora i Łukasza. Niektóre są zaskakujące.

Big Brother 2019: Uczestnicy poznali intymne szczegóły z życia Madzi, Łukasza i Igora

„Big Brother” lubi zaskakiwać. W show trwa właśnie tydzień tajnych agentów, a uczestnicy show podzieleni zostali na dwie drużyny, które muszą knuć przeciwko sobie. Radek, Bartek i Oleh wygrali jedno z zadań i mogli poznać szczegóły z życia seksualnego pozostałych bohaterów: Madzi, Łukasza i Igora. Niektóre z nich nieźle zszokowały uczestników.

Big Brother: Ile partnerek seksualnych miał Igor?

Bartek, Oleh i Radek dowiedzieli się, że Igor miał dwadzieścia partnerek seksualnych i uprawiał seks z dziennikarką podczas wywiadu. Z kolei Magda miała dwie partnerki seksualne i czterech partnerów. Magda zakochuje się też w gejach. Ta informacja nieźle zdenerwowała Oleha, który jest od jakiegoś czasu zazdrosny o jej bliską relację z Łukaszem. Z kolei Łukasz miał dwukrotnie stracić dziewictwo: w wieku 17 i 20 lat. Przypomnijmy, że w tym tygodniu nominowanymi do opuszczenia domu Wielkiego Brata są Igor Jakubowski, Oleh Riaszeńczew oraz po raz kolejny Łukasz Darłak.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW