Zamknij

Big Brother 3: Kolejna edycja potwierdzona? Zaplanowano termin emisji

Maciej Friedrich
17.12.2019 10:42
Big Brother 3: Kolejna edycja potwierdzona? Zaplanowano termin emisji
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Za nami finał 2. edycji "Big Brothera". Fani programu nadal złaknieni są emocji i chętnie obejrzeliby kolejne perypetie w domu Wielkiego Brata. Według medialnych doniesień będą mieli taką możliwość. Zaplanowano wstępną datę emisji 3. edycji "Big Brothera".

Finał 2. edycji "Big Brothera" już za nami. Po ponad 90 dniach w domu Wielkiego Brata w finale zwyciężył Kamil Lemieszewski, który może cieszyć się nie tylko z ogromnej popularności, ale też głównej nagrody: 100 tysięcy złotych i samochodu osobowego. Finał wzbudził niemałe kontrowersje, producentom zarzucano ustawienie głosowania, a samemu Kamilowi obrażenie telewidzów. Atmosfera skandalu nie zmieniła jednak ogromnego zainteresowania programem. Jak ustalił portal Wirtualne Media, w planach jest 3. edycja "Big Brothera".

Big Brother 3: Kolejna edycja potwierdzona? Mamy obejrzeć ją w przyszłym roku

Jesienna edycja "Big Brothera" nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak edycja wiosenna (według danych Nielsen Audience Measurement straciła około 246 tysięcy widzów), ale nadal można mówić o dużym sukcesie TVN7. Potwierdziła to w rozmowie z Wirtualnymi Mediami szefowa stacji, Katarzyna Mazurkiewicz.

- "Big Brother” jako format niezaprzeczalnie zyskał sobie grono wiernych i zaangażowanych fanów. Druga edycja była pełna zwrotów akcji, a emocje z ekranu przenosiły się do mediów i internetu, gdzie powstała cała społeczność, na bieżąco komentująca każde wydarzenie w Domu. Zarówno pierwsza, jak i druga edycja podniosły oglądalność w paśmie rok do roku, jesienią był to wzrost o 27 proc. w grupie komercyjnej - czytamy.

Jak informuje portal, trzecia edycja "Big Brothera" została wstępnie zaplanowana. Miałaby pojawić się w roku 2020 w jesiennej ramówce TVN7. Ostateczna decyzja jednak nie zapadła.

- Na razie pracujemy nad ramówką wiosenną, w której czeka nas kilka nowości. Oczywiście po tak dobrych wynikach, rozmawiamy także o kontynuacji „Big Brothera” w przyszłym roku - poinformowała Mazurkiewicz.

Wielu widzów z pewnością obejrzałoby nowych mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Zagłosuj

Czekasz na 3. edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF