Zamknij

Big Brother: Angelika Głaczkowska szczerze o seksie. Igor odmienił jej życie

Judyta Wanicka
20.12.2019 14:58
Angelika Głaczkowska z "Big Brothera"
fot. Instagram:@fit__and__fly

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski z pierwszej edycji "Big Brothera" zostali parą. Przedtem Angelika nie miała szczęścia do związków i długo wiodła żywot singielki. W najnowszym wywiadzie gwiazda "Big Brothera" wyznała, że przed programem długo zachowywała wstrzemięźliwość seksualną. Dopiero Igorowi udało się ją na nowo rozbudzić. 

Big Brother: Angelika Głaczkowska przez rok nie uprawiała seksu

Angelika Głaczkowska była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7. W domu Wielkiego Brata nawiązała romans z Igorem Jakubowskim, z którym po programie stworzyła szczęśliwy związek. Zanim Angelika poznała Igora, przez długi czas wiodła życie singielki. Dopiero udział w "Big Brotherze" odmieniło jej życie uczuciowe. 32-letnia stewardessa wyznała, że przed związkiem z Igorem od roku nie miała stałego partnera. Sytuacja bezpośrednio przekładała się na brak seksu. 

Zanim poznałam Igora bardzo długo, bo prawie rok byłam singielką. Mogę szczerze powiedzieć, że bez seksu da się żyć. Czasem jest się zmęczonym lub chorym i po prostu się nie chce. Nigdy nie zabiegałam też o przypadkowy seks i nie korzystałam z tzw. okazji. Uważam, że seks smakuje najlepiej z odpowiednim człowiekiem, którego rzeczywiście się pragnie – wyznała Angelika w "Super Expressie".

Uczestniczka "Big Brothera" miała okazję zrobić to w programie z Igorem. Podczas jednej z zakrapianych imprez Angela i Igor wzięli prysznic i wskoczyli do łóżka. Ale ostatecznie do zbliżenia nie doszło. Angelika przyznała, że nie skusiła się na seks, ponieważ krępowała ją obecność kamer. 

Świadomość, że wszędzie są kamery trochę blokowała nasze pragnienia, ale nie cierpiałam jakoś specjalnie, bo zanim weszłam do programu, długo byłam sama. U mnie, podobnie jak u większości osób jest tak, że jak długo nie uprawiam seksu, to po pewnym czasie przestaję odczuwać jego brak. Nie miałam więc problemu, żeby w czasie trwania programu zachować wstrzemięźliwość - powiedziała. 

Jak przez prawie rok radziła sobie z brakiem seksu? Angelika śmiało wyznała, że napięcie rozładowywała poprzez sport. 

Jako instruktorka siłowni, energię, której nie miałam okazji spalić w łóżku traciłam, wykonując siłowe ćwiczenia, biegając, jeżdżąc rowerze lub na rolkach - wyznała szczerze w tabloidzie. 

Big Brother: Angelika i Igor zostali parą po programie 

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w "Big Brotherze" i niemal od razu wpadli sobie w oko. Lubili spędzać ze sobą czas i rozmawiać. Wielki Brat nawet zorganizowała dla nich specjalną randkę. W pewnym momencie wzajemna sympatia przerodziła się w romans. Po jednej z imprez w domu Wielkiego Brata Angelika i Igor wzięli wspólnie prysznic i położyli się do łóżka. Pikanterii sprawie dodawały doniesienia, że Angelika ma chłopaka.

My się bardzo dobrze dogadujemy w prawie każdym aspekcie. W różnych sytuacjach się uzupełniamy, mamy podobne charaktery. Ciągnie nas do siebie. Jesteśmy wobec siebie bardzo wyrozumiali - powiedział Igor.

Mamy wspólne pasje, hobby i tak każdy dzień, każda godzina przeradzają się w coraz większą bliskość, chęć przebywania razem. Aż w końcu dochodzi do takiego zjednoczenia. Pomyśleliśmy, że może jednak powinniśmy spróbować i może nam wyjdzie - wyznała Angelika. 

Zagłosuj

Czy Angelika i Igor pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw