Zamknij

Big Brother: Ewa przyznała się do samookaleczania. Pokazała blizny

Judyta Wanicka
13.11.2019 12:06
Big Brother: Ewa Kępys
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Ewa Kępys z „Big Brothera 2” miała w młodości epizod z samookaleczaniem. Dziewczyna Kamila zwierzyła się Martynie, że wyrządzała sobie krzywdę, ponieważ nie mogła poradzić sobie z trudnymi emocjami. Na dowód swojej dramatycznej przeszłości pokazała blizny na ręce.

Ewa Kępys jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek drugiej edycji „Big Brothera” w TVN 7. Dziewczyna nawiązała romans z Kamilem Lemieszewskim, lecz jednocześnie zbliżyła się z homoseksualną Natalią Dawidowską. Po tym, jak Natalia opuściła program, Ewa na dobre związała się z Kamilem. Po serii namiętnych pocałunków ekscentryczny uczestnik wyznał jej miłość. Niestety romans Ewy i Kamila drażni pozostałych uczestników „Big Brothera”, dlatego para ponownie została nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Uczestnicy twierdzą, że gdyby nie Kamil, Ewa byłaby milcząca i zupełnie niewidoczna w programie. Z kolei widzowie podejrzewają, że uczestniczka cierpi na poważne zaburzenia emocjonalne. Poniekąd przypuszczenia okazały się trafne. Ewa przyznała się, że w przeszłości miała problemy z nawiązywaniem kontaktów i okaleczała się fizycznie.

Big Brother 2: Ewa Kępys się okaleczała. Pokazała blizny na ręce

W domu Wielkiego Brata doszło do sceny zwierzeń. Ewa Kępys wyznała Martynie Lewandowskiej, że w latach gimnazjalnych czuła się samotna i nierozumiana. Miała problemy z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami. Jej sposobem na radzenie sobie z trudnymi emocjami było samookaleczanie. Do dziś na jej ręce widnieje blizna. Ewa nabawiła się jej, gdy pewnego razu zbyt głęboko przecięła skórę żyletką i trafiła do szpitala.

Jak byłam w gimnazjum, nie radziłam sobie z wieloma rzeczami. Miałam problemy ze zintegrowaniem się z rówieśnikami. Czułam się osamotniona. Był to bardzo trudny czas – zwierzała się Martynie dziewczyna Kamila.

Po części chciałam zwrócić na siebie uwagę, to było wołanie o pomoc, a po części nie wiedziałam, jak sobie poradzić ze swoim bólem. Stwierdziła, że najlepszym ujściem będzie krzywdzenie się fizycznie.

Pewnego dnia, niejednokrotnie użyłam żyletki i zrobiłam sobie to – i tu pokazała Martynie bliznę powyżej nadgarstka. Nie pokazałam tego nikomu, ale pewnego dnia poleciałam za daleko i w tym miejscu rozcięłam sobie na tyle głęboko, że wymagało to szycia. Tylko dzięki rozmowie podniosłam się po tym i nie zrobiłam już tego nigdy więcej. Nigdy nikomu nie powiedziałam tego w ten sposób – przyznała się Martynie Ewa. 

Doszłam do tego, że jest to droga donikąd – powiedziała Wielkiemu Bratu w Pokoju Zwierzeń. Był to krótki i burzliwy czas, który na szczęście mam już dawno za sobą – zapewniła.

Ewa Kępys zdecydowała się odejść z "Big Brothera". Wcześniej odbyła poważną rozmowę z Natalią Dawidowską, która niespodziewanie pojawiła się w domu Wielkiego Brata. W związku z jej rezygnacją głosowanie nominowanych zostało wstrzymane. 

Big Brother: Ewa Kępys odchodzi z programu. To efekt rozmowy z Natalią Dawidowską? [WIDEO]

Zagłosuj

Czy Ewa powinna odpaść z "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw