Zamknij

Big Brother: Ewa opuściła program dla Natalii. Natan ostro: „Prędzej zostanę heteryczką niż z nią”

Judyta Wanicka
15.11.2019 14:21
Big Brother: Natalia i Ewa
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Ewa Kępys i Natalia Dawidowska gościły w „Big Brother Nocą”. Ewa opuściła do Wielkiego Brata pod wpływem Natalii, z którą miała w programie romans. Ale Natalia niespodziewanie wyznała, że nie chce mieć z nią więcej do czynienia. Ja się wypisuję – zakomunikował Ewie Natan.

Big Brother 2: Natalia Dawidowska nie chce być z Ewą Kępys

Po tym, jak w wyniku rozmowy z Natalią Ewa Kępys dobrowolnie opuściła dom Wielkiego Brata, doszło do kolejnej konfrontacji uczestniczek w „Big Brother Nocą”. Niestety Natalia nie tryskała radością, widząc swoją „dziewczynę” na wolności. Podczas rozmowy w obecności Filipa Chajzera Natan traktował Ewę chłodno, momentami nerwowo reagując na jej wypowiedzi. Wrażliwa Ewa opuściła program ze względu na Natalię. Tym samym zakończyła płomienny romans z Kamilem, który niedawno wyznał jej miłość. Niestety na zewnątrz czekała ją niemiła niespodzianka. Okazało się, że Natalia jest już mocno zmęczona niestabilnymi uczuciami Ewy i nie ma ochoty dłużej utrzymywać z nią relacji. 

Ja się wypisuję – mówiła. Szybciej zostanę heteryczką i będę za tobą latała – odpowiedział Filipowi Chajzerowi na pytanie o stan uczuć do Ewy.

W „Big Brother Nocą” Natalia zarzucała Ewie manipulację i brak konsekwencji. Jej zdaniem Ewa ma problemy z trzeźwą oceną sytuacji oraz tego, co czuje do drugiej osoby, dlatego ciągle się miota i dokonuje niewłaściwych wyborów. Jednym z nich miał być właśnie powrót do Natalii, która jej nie chce. Natalia nie ma wątpliwości, że Ewa skrzywdziła Kamila swoimi gierkami. Uczestnik rzeczywiście wyraźnie posmutniał po jej odejściu.

Big Brother 2: Ewa Kępys opuściła Dom Wielkiego Brata

W środę, 13 listopada, w domu Wielkiego Brata pojawiła się Natalia Dawidowska. Była uczestniczka odbyła rozmowę z Ewą Kępys, z którą romansowała w programie. Ewa nie kryła zaskoczenia. Ale rozmowa dziewczyn nie należała do najprzyjemniejszych.

Ewa wyznała Natalii, że nadal jest w niej zakochana.

To było coś jak miłość od pierwszego wejrzenia. Miotałam się pomiędzy tym, co wspaniałe i oczywiste, a tym, co sprawiało totalną dekonstrukcję umysłu. To w tobie się zakochałam – wyznała Natanowi.

Natalia sprawiała wrażenie niezainteresowanej wyjaśnieniami Ewy. Przykro mi to powiedzieć, ale ty mnie oszukałaś – powiedziała. Ja ci więcej szansy na szczerość nie dam – stwierdziła stanowczo. Podkreśliła też, że nie zamierza utrzymywać z Ewą kontaktu po programie.

W pewnym momencie Kępys nie wytrzymała natłoku emocji i zakomunikowała Wielkiemu Bratu, że chce natychmiast opuścić program. Niestety Natalia pozostała nieugięta i zerwała znajomość z rozchwianą emocjonalnie dziewczyną Kamila.

Big Brother: Ewa Kępys odchodzi z programu. To efekt rozmowy z Natalią Dawidowską? [WIDEO]

RadioZET.pl/jw