Zamknij

Big Brother: Ewa zdradziła Natalię z Kamilem. Doszło do namiętnej sceny

Judyta Wanicka
28.10.2019 12:57
Ewa Kępys i Kamil Lemiewszewski
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Ewa i Kamil z „Big Brothera” nawiązali gorący romans? Para namiętnie pocałowała się podczas ostatniej imprezy. Zabawy pary odbywały się na oczach zauroczonej Ewą Natalii. Gdy wszystko wskazywało na to, że Ewa porzuciła Natalię dla Kamila, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji.

W domu „Big Brothera” doszło do zaskakującej sytuacji. Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski pocałowali się namiętnie podczas ostatniej imprezy. Oboje już wcześniej mieli się ku sobie, lecz Ewa nieoczkowanie zmieniła obiekt uczuć na homoseksualną Natalię Dawidowską, nazywaną przez uczestników Natanem. Kamil musiał przełknąć gorycz porażki. Ale podczas ostatniej imprezy doszło do zaskakującego zwrotu akcji. Wygląda na to, że Kamil znowu może liczyć na zainteresowanie Ewy. Tym bardziej że jego rywalka, Natalia, w niedzielę pożegnała się z programem.

Big Brother: namiętny pocałunek Ewy i Kamila

W ubiegłym tygodniu w domu Wielkiego Brata doszło do bójki, przez którą Kamil, Wasyl i Dawid byli zagrożeni wyrzuceniem z programu. Ewa przestraszyła się, że Kamila wkrótce zabraknie u jej boku. Gdy okazało się, że Kamil jednak zostaje, postanowiła wyznać, co do niego czuje.

Nie planowałam tego... Nie wiem, czy kiedykolwiek poczułam do kogoś coś tak mocno i szybko... – mówiła wtulona w Kamila podczas tańca.

Trafiłaś po prostu w burzę piaskową – odparł Kamil.

W końcu Ewa złożyła na ustach Kamila pocałunek. Kamil nie pozostał obojętny i całował ją namiętnie jak filmowy kochanek.

Wracając do flirtu z Kamilem, Ewa nie wywiązała się z obietnicy złożonej kilka dni wcześniej Natalii. „Natan” zażądał od Ewy, by ta definitywnie zerwała z Kamilem. Ja się nie bawię w trójkąty – ostrzegał. Ukrócę to, bo mi zależy – mówiła Ewa. Uczestniczkę dopadły jednak wyrzuty sumienia, że zraniła Kamila.

Nie chciałam, żeby Kamil czuł się zraniony, a jednak ewidentnie się tak czuje. Czuję się z tym fatalnie – wyznała w rozmowie z Natalią.

Tuż po wspólnym tańcu zakończonym pocałunkiem Ewa ponowie chciała wrócić do Natalii. Przegadała z nią pół nocy. Natalia miała jednak dość niezdecydowanej Ewy. Powiedziała jej wprost, że nie jest już zainteresowana romansem. Mało tego, Kamil również poczuł się zmęczony ciągłymi gierkami Ewy i nosi się z zamiarem zakończenia ich relacji raz na zawsze.

Sytuacja między Ewą i Kamilem może jeszcze ulec zmianie. W niedzielę Natalia odpadła z „Big Brothera”. To oznacza, że Kamil pozbył się rywalki i bez przeszkód może kontynuować romans z Ewą. W najbliższym czasie wyjaśni się, czy jest w stanie dać jej kolejną szansę.

RadioZET.pl/jw