Zamknij

Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Maciej Friedrich
02.09.2019 10:31
Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wiadomo było, że Agnieszka Woźniak nie poprowadzi kolejnej edycji „Big Brothera”. Wiadomo już, kto zastąpi prezenterkę w jesiennej ramówce TVN. Nową prowadzącą została znana z „Dzień Dobry TVN” Gabi Drzewiecka.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była ogromną tragedią zarówno dla rodziny i przyjaciół producenta, jak i osób związanych z show-biznesem. Tragiczna śmierć męża była ciosem między innymi dla Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda TVN zapowiedziała, że nie pojawi się w żadnym z jesiennych programów TVN, a dyrektor programowy stacji oraz jej gwiazdy zadeklarowali wsparcie dla Agnieszki. Widzowie zastanawiali się, kto zastąpi Woźniak-Starak w roli prowadzącej nowego sezonu „Big Brothera.

Big Brother: Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Edward Miszczak poinformował, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Nową prowadzącą „Big Brothera” została Gabi Drzewiecka, dziennikarka muzyczna i konferansjerka znana widzom z wywiadów przeprowadzanych z muzykami w „Dzień Dobry TVN”. Na swoim koncie ma również prowadzenie Top of the Top Sopot Festival 2019.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, że nowy sezon „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka – poinformował w „Dzień Dobry TVN” Miszczak.

Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak, był uznanym producentem, współpracującym zarówno z największymi stacjami telewizyjnymi, jak i znanymi reżyserami. Wyprodukował między innymi doskonale przyjętych „Bogów” w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Gabi Drzewiecką zobaczymy w „Big Brotherze” już 13 września. Pierwszy odcinek show TVN wyemituje o godzinie 20.00.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF