Zamknij

Big Brother: Igor Jakubowski ostro krytykuje nową edycję. Fani: „Nie znam większego prostaka od ciebie”

Maciej Friedrich
16.09.2019 13:16
Big Brother: Igor Jakubowski ostro krytykuje nową edycję. Fani: „Nie znam większego prostaka od ciebie”
fot. Piotr Molecki/East News

Rozpoczęła się druga edycja „Big Brothera” po powrocie show na ekrany. Na temat najnowszej odsłony programu zdecydował się wypowiedzieć Igor Jakubowski, finalista poprzedniej edycji. Jego ostre słowa krytyki z pewnością nie przysporzą mu wielbicieli. Co mu przeszkadza?

Big Brother” powrócił na antenę po 18 latach przerwy. Obecnie możemy oglądać już drugi sezon show w nowej odsłonie. Po raz kolejny producenci chcą zaszokować widzów i wywołać w nich gorące emocje. Widzowie zastanawiają się, czy zobaczą w domu Wielkiego Brata uczestników na miarę Magdy Wójcik, a skandale ponownie będą pojawiać się w niemal każdym odcinku. Tymczasem pierwsze kontrowersje pojawiły się niemal natychmiast i dotyczą jednego z finalistów poprzedniej odsłony, Igora Jakubowskiego.

Big Brother: Igor Jakubowski mocno skrytykował nową edycję

Igor Jakubowski, finalista 1. edycji „Big Brothera”, postanowił wypowiedzieć się na temat uczestników nowej edycji. Bokser zarzucił producentom między innymi zaproszenie do programu zbyt wielu obcokrajowców.

Nie rozumiem tylko, dlaczego do Polskiej edycji „Big Brothera” bierze aż tylu obcokrajowców. Brak Polaków w Polsce? Pokrycie z pierwszą, naszą edycją. Sportowiec, modelka, piosenkarka, blogerka, gej/lesbijka, Ukrainiec, Rambo, podróżnik. Schemat się powtarza, a spodziewałem się czegoś zupełnie nowego. No cóż, pożyjemy, zobaczymy. Tutaj manipulacja już w pierwszym odcinku i powierzchowne ocenianie siebie nawzajem po 10 min. Słabo, no ale jak to mówią, eksperyment – surowo ocenia Igor. Nie spodobało się to wielu internautom.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother: Igor Jakubowski zaatakowany przez widzów. Skrytykował nową edycję

Zarzuty wobec „Big Brothera” nie spodobały się wielu internautom, którzy nie zostawili na Igorze suchej nitki. W komentarzach ostro zaatakowali byłego finalistę.

Igor nie znam większego chama i prostaka od ciebie. Skorzystaj ze znajomego psychiatry, bo jest ci pilnie potrzebny. I nie bądź taki butny, bo nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć.

Może nie są Polakami w stu procentach. Ale mieszkają w Polsce i mówią lepiej po polsku niż Ty Igorze!

Zapomniałeś dodać, że za twojej edycji wpuścili jeszcze: rasistę, dwóch chamów, no i homofobów. Marny ten twój post – krytykowali użytkownicy Instagrama.

Oczywiście pojawiły się również głosy wspierające Igora. Wśród nich pojawiła się znana z 1. edycji „Big Brothera” Klaudia Marchewka, która zarzuciła producentom manipulację. Pytanie tylko, czy w ten sposób byli uczestnicy nie zapewnili nowej odsłonie show jeszcze większej popularności.

Zagłosuj

Jak oceniasz wypowiedź Igora?

Liczba głosów:

RadioZET.pl