Zamknij

Big Brother: Łukasz Darłak o Jarosławie Kaczyńskim. Chciałby go zamknąć w domu Wielkiego Brata? [WIDEO]

Maciej Friedrich
06.09.2019 15:33
Big Brother: Łukasz Darłak o Jarosławie Kaczyńskim. Chciałby go zamknąć w domu Wielkiego Brata? [WIDEO]
fot. radioZET.pl

Łukasz Darłak, choć wzbudzał w widzach skrajne emocje, był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników "Big Brothera". W rozmowie z reporterem RadioZET.pl nawiązał między innymi do osoby Jarosława Kaczyńskiego. Jego słowa okazały się wyjątkowo kontrowersyjne.

Drugi sezon "Big Brothera" już niebawem, tymczasem nadal głośno jest o charyzmatycznych uczestnikach pierwszej edycji programu, który powrócił na ekrany po 11 latach przerwy. Oczywiście najwięcej mówi się o zwyciężczyni programu, Magdzie Wójcik, jednak nie tylko ona zyskała sympatię widzów.

Udział w show przyniósł popularność Łukaszowi Darłakowi. Choć 26-latek budził w widzach skrajne emocje, a producentom "Big Brothera" zarzucano, że na siłę promują jego postać (Darłak występował bowiem w serialach paradokumentalnych stacji), udało mu się zyskać sympatię wielu widzów. Łukasz nie boi się kontrowersyjnych wypowiedzi, co udowodnił w rozmowie z RadioZET.pl.

Big Brother: Łukasz Darłak o Jarosławie Kaczyńskim. "Głosowałbym na niego"

 Big Brother: Magda Wójcik i Oleh zamieszkali razem. „Żyjemy swoim życiem”

Reporter RadioZET.pl odwiedził imprezę zorganizowaną w domu Wielkiego Brata, gdzie miał okazję porozmawiać między innymi z Łukaszem Darłakiem. Charyzmatyczny uczestnik "Big Brothera" stwierdził, że wiedza na temat pierwszej edycji nie pomoże uczestnikom nowego sezonu, chyba że wyjątkowemu geniuszowi. Przy okazji określenia "geniusz" nawiązał do osoby Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził nawet, że chętnie zobaczyłby go w domu Wielkiego Brata. Jak się jednak okazało, jego opinia o polityku nie jest najlepsza, czego wyraz dał w mocnych słowach.

Sprawdź, co Łukasz Darłak powiedział o Jarosławie Kaczyńskim w naszym wideo.

RadioZET.pl/MF