Zamknij

Big Brother: Kamil chce być z Ewą po programie. Tymczasem Ewa... znowu zbliżyła się z Natalią

Judyta Wanicka
05.12.2019 14:36
Big Brother: Kamil chce być z Ewą po programie. Tymczasem Ewa... znowu zbliżyła się z Natalią
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother 2” nie przestaje zaskakiwać. Kamil Lemieszewski wyznał, że ma poważne plany wobec Ewy Kępys. Nie wie jednak, że "na wolności" dziewczyna ponownie zacieśniła znajomość z Natalią Dawidowską. Ewa i Natan zaskoczyły fanów „Big Brothera” wspólnym zdjęciem. Odnowiły romans?

W „Big Brother 2” nieoczekiwanie stworzył się miłosny trójkąt. Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski mieli romans w domu Wielkiego Brata. W tym samym czasie Ewa flirtowała z homoseksualną Natalią Dawidowską. Wydawało się, że odejście Natalii z programu zakończy miłosne rozterki Ewy, lecz wkrótce doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Po rozmowie z Natanem, który na chwilę zjawił się w domu Wielkiego Brata, Kępys zdecydowała się porzucić program i Kamila dla homoseksualnej koleżanki. Na zewnątrz czekało ją rozczarowanie – Natalia nie była dłużej zainteresowana znajomością z Kępys. Niedoszłe kochanki rozstały się w burzliwej atmosferze.

Big Brother: Ewa opuściła program dla Natalii. Natan ostro: „Prędzej zostanę heteryczką niż z nią”

Big Brother 2: Kamil chce być z Ewą po programie 

W domu Wielkiego Brata Kamil Lemieszewski wciąż wspomina miłosne chwile z Ewą. W ostatnim odcinku przygotował dla niej niespodziankę świąteczną i wyznał, że przyszłe święta spędzą razem w Meksyku, dokąd bardzo chciała pojechać Ewa. Kamil nazwał ją pieszczotliwie Ewcią, jakby był pewien, że dziewczyna jest już jego. Dał też do zrozumienia, że ma wobec Ewy poważne palny.

Big Brother 2: Ewa wróciła do Natalii?

Tymczasem Ewa Kępys nie zaprząta sobie głowy (i Instagrama) wspomnieniami o Kamilu. Za to odnowiła przyjaźń z Natalią Dawidowską. Po tym, jak Natan surowo potraktował ją podczas rozmowy w „Big Brother Nocą”, wydawało się, że dziewczyna nie będzie chciała mieć z nią dłużej nic wspólnego. Okazuje się jednak, że Ewa i Natalia pogodziły się i znowu mają ochotę pokazywać się w swoim towarzystwie.

Ewa zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym zawadiacko pozuje z Natanem. Gwiazdy „Big Brothera” znowu są razem, czy po prostu zrobiły sobie wspólną fotkę na zgodę? Niestety nie zdradziły ani słowa na temat wzajemnych relacji.

Oj, Kamil chyba nie może spać spokojnie... A chłopina taką ładną bombkę dla ciebie zrobił i do Meksyku chce cię zabrać... – komentują fani.

RadioZET.pl/jw