Zamknij

Big Brother: Magda Wójcik broni związku z Olehem. „To nie ustawka, nie jestem aktorką”

Sylwia Wamej
18.09.2019 11:32
Magda Wójcik
fot. Tricolors/ East News

Magda Wójcik zwyciężyła w poprzedniej edycji „Big Brothera”. Uczestniczka reality-show związana jest z Olehem, którego poznała w programie. Co jakiś czas pojawiały się doniesienia, że ich związek jest medialną ustawką. Magda postanowiła na nie odpowiedzieć.

Magda Wójcik broni związku z Olehem: „To nie ustawka”

Magda Wójcik po wygranej w „Big Brotherze” wykorzystuje swoje przysłowiowe „pięć minut” w show-biznesie. Gwiazda „Big Brothera” w jednym z ostatnich wywiadów odniosła się też do zarzutów, jakoby jej związek z Olehem był tylko medialną ustawką. Para zamieszkała razem, a ich relacja cały czas się rozwija.

Układa się nam całkiem dobrze. Ustawka na pewno nie grali roli, ponieważ ja nie jestem aktorką i nie umiałabym udawać. Myślę, że widać by było po mnie, że coś tutaj nie gra. Więc na pewno nie jest to ustawka. Tak samo jak program nie był reżyserowany. Różne plotki chodzą, więc dementuję wszystko. Wszystko jest ok, jest pozytywnie – powiedziała Madzia w rozmowie z Wp.pl.

Być może tą wypowiedzią Madzia zamknie usta wszystkim tym, którzy twierdzą, że ich związek jest tylko pod publikę. Sami zainteresowani na swoich profilach publikują wspólne zdjęcia z imprez oraz podróży.

Magda Wójcik przyjaźni się z Łukaszem Darłakiem

Magda Wójcik podkreśla też, że wciąż ma dobre relacje z innymi uczestnikami programu, m.in. z Łukaszem Darłakiem.

Jak tylko Łukasz jest w Warszawie, to od razu się widzimy. On co prawda często wyjeżdża. Ostatnio był w Londynie, Kopenhadze, potem w Rzeszowie. Ciągle do niego dzwonię i mówię mu, żeby przyjechał do Warszawy, bo za nim tęsknię. Ludzie twierdzą, że skoro spędzam z nim mniej czasu na żywo, to coś się między nami stało. A jego po prostu nie ma w Warszawie, ale jak już jest, to chętnie go wszędzie ze sobą zabieram, a on mnie również, więc jest super – mówiła zwyciężczyni „Big Brothera” w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW