Zamknij

Big Brother: Magda Wójcik i Oleh zamieszkali razem. „Żyjemy swoim życiem”

Maciej Friedrich
06.09.2019 12:13
Big Brother: Magda Wójcik i Oleh zamieszkali razem. „Żyjemy swoim życiem”
fot. Beata Zawadzka/East News

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się w domu Wielkiego Brata. Choć romansowi zwyciężczyni „Big Brothera” i zakochanemu w niej Ukraińcowi nie dawano wielkich szans, para ma się świetnie. Jak poinformowała Magda, zakochani zamieszkali razem.

Big Brother: Magda Wójcik opowiada o związku z Olehem

Magda Wójcik zwyciężyła w „Big Brotherze”, który po 11 latach powrócił na ekrany. Barwna, tolerancyjna i otwarta Madzia zyskała ogromną sympatię fanów i współmieszkańców, choć często zarzucano jej, że jest dziecinna i infantylna. Wójcik jednak zasłynęła ogromnym dystansem do siebie, czym zyskała sobie wielu zwolenników.

Jednym z najgorętszych wydarzeń w domu Wielkiego Brata był romans Magdy z innym z mieszkańców domu, Olehem Riaszeńczewem. Młodszy od zwyciężczyni „Big Brothera” o 11 lat trener personalny z Ukrainy nie ukrywał, że ma co do wybranki poważne plany. Ich związek był burzliwy, wydawało się, że Madzia ostrożnie podchodzi do nowej znajomości, o czym niejednokrotnie wspominała w wywiadach. Wiele osób twierdziło, że po programie ich drogi się rozejdą. Tymczasem, jak wyznała w wywiadzie sama Magda, ich związek wszedł w nowy etap.

Big Brother: Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew zamieszkali razem

W wywiadzie dla magazynu „Gala” Magda Wójcik zdradziła, że po opuszczeniu domu Wielkiego Brata jej związek z Olehem świetnie się rozwija. Do tego stopnia, że para zamieszkała razem.

Sprawy z Olehem układają się bardzo dobrze. Mieszkamy razem, więc wszystko jest okej. Z dziwnych plotek, które tworzą ludzie, raczej się śmiejemy i staramy się nie brać tego tak do siebie. Żyjemy swoim życiem i tyle – podsumowała zwyciężczyni „Big Brothera”.

Dużo mówiło się również o konflikcie pomiędzy Olehem a Łukaszem Darłakiem, innym z uczestników „Big Brothera”. Madzia i Łukasz bardzo się zaprzyjaźnili, co miało przeszkadzać Ukraińcowi. 31-latka zapewniła jednak, że cała trójka doskonale się dogaduje.

Jak tylko Łukasz jest w Warszawie, to od razu się widzimy. On co prawda często wyjeżdża. Ostatnio był w Londynie, Kopenhadze, potem w Rzeszowie. Ciągle do niego dzwonię i mówię mu, żeby przyjechał do Warszawy, bo za nim tęsknię. Ludzie twierdzą, że skoro spędzam z nim mniej czasu na żywo, to coś się między nami stało. A jego po prostu nie ma w Warszawie, ale jak już jest, to chętnie go wszędzie ze sobą zabieram, a on mnie również, więc jest super – wyjaśniła.

 Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Zagłosuj

Czekasz na kolejny sezon "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF