Zamknij

Big Brother: Malwina rozebrała się przed Wiktorem w wannie [WIDEO]

Judyta Wanicka
28.11.2019 15:03
Big Brother 2
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Malwina Ha nago w "Big Brother 2". Uczestniczka pozowała nago w wannie do aktu, który malował Wiktor Stadniczenko. Dla sztuki Malwina postanowiła rozebrać się do majtek i przez godzinę pozować zanurzona w wodzie. Jak naga Malwina prezentuje się na obrazie Wiktora?

W "Big Brother 2" doszło do kolejnej nagiej seny. Tym razem jednak w imię sztuki. Malwina Ha pozowała nago w wannie do aktu, który malował Wiktor Stadniczenko. Uczestnicy już pogodzili się po tym, jak Malwina uderzyła Wiktorka w twarz i wywołała awanturę w domu Wielkiego Brata. 28-letnia matka dwójki dzieci postanowiła rozebrać się przed swoim najlepszym przyjacielem i zapozować nago w wannie.

Big Brother 2: Malwina pozuje nago do aktu

W domu Wielkiego Brata uczestnicy obcują z kulturą wyższą. Ich zachowanie przy stole zostało poddane ocenie ekspertki od dobrych manier. Najwięcej kłopotów z etykietą podczas eleganckiej kolacji miał Wiktor. 28-latek z Wodnicy może za to pochwalić się nienagannym zmysłem estetycznym i uzdolnieniami plastycznymi. Wiktor jest bowiem z wykształcenia grafikiem-plastykiem.

Uczestnik miał okazję zaprezentować swój talent przed resztą domowników, malując ich portrety. Stadniczence pozowali już Kamil i Ania oraz Malwina. Ta ostatnia zdecydowała się na akt. Malwina pozowała nago w wannie.

Dzieło Wiktorka ukazujące rozebraną Malwinę można podejrzeć na Instagramie. Artysta zdecydował się na abstrakcyjny porter, przez co dość trudno rozpoznać w namalowanej postaci Malwinę. Zabieg był jednak celowy.

Może jej się takie coś nie spodobać oczywiście... - mówił o Malwinie. Chodziło o to, żeby każdy z tych portretów był w innym stylu - wyjaśnił Wielkiemu Bratu Wiktor.

Nie wiem, czy Malwina zrozumie ten obraz, ale to już inna kwestia. Autor się wyżył, a jak to oceni odbiorca to już zależy od jego otwartości umysłu - stwierdził Wiktor.

Malwina jeszcze nie skomentowała gotowego dzieła. W Pokoju Zwierzeń kręciła jednak nosem na rozmiar swojego uda. Wiktor określił je szlachetnie jako "rubensowskie".

RadioZET.pl/jw