Zamknij

Big Brother: Martyna Wojciechowska wraca do programu po 18 latach. Kiedy ją zobaczymy?

Maciej Friedrich
16.09.2019 10:32
Big Brother: Martyna Wojciechowska wraca do programu po 18 latach. Kiedy ją zobaczymy?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rola prowadzącej „Big Brother” była dla Martyny Wojciechowskiej trampoliną do telewizyjnej kariery. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dziennikarki i podróżniczki. Gwiazda TVN powraca do domu Wielkiego Brata. Ponownie zobaczymy ją w „Big Brotherze”. Kiedy się pojawi?

Big Brother” powrócił po latach, by ponownie przyciągać przed ekrany widzów z zainteresowaniem śledzących perypetie mieszkańców domu Wielkiego Brata. Przed laty jedną z prowadzących show była Martyna Wojciechowska, dla której rola gospodyni była jednym ze źródłem ogromnej popularności. Wielbiciele dziennikarki i podróżniczki mają powody do zadowolenia. Stacja TVN ogłosiła, że Martyna ponownie pojawi się w „Big Brotherze”.

Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim? Pokazała zdjęcie  

Big Brother: Martyna Wojciechowska ponownie pojawi się w programie

„Big Brother” zadebiutował w telewizji w 2001 roku, co oznacza, że od premierowej edycji minęło 18 lat. To wtedy w roli prowadzącej pierwszy raz obejrzeliśmy sympatyczną Martynę Wojciechowską, która wraz z Grzegorzem Miecugowem podbiła serca telewidzów.

Decydując się na ten program, w ogóle nie wiedziałam, na co tak naprawdę się decyduję. Dostałam kasety VHS, zobaczyłam, jak wygląda program „Big Brother” za granicą i oniemiałam. Pierwszy odcinek na żywo był moim pierwszym programem na żywo w życiu – relacjonowała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

Fani słynnej podróżniczki będą mogli ponownie zobaczyć ją w „Big Brotherze”. Już dziś, 16 września, Martyna ponownie pojawi się w programie, tym razem jako gość specjalny „Big Brother Nocą”. Na profilu show na Instagramie opublikowano zdjęcie Wojciechowskiej z czasów, gdy prowadziła show. Jej fani zyskali możliwość przekonania się, jak wyglądała 18 lat temu. Trzeba przyznać, że jej styl mocno się zmienił.

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych w 2. edycji?

„Big Brother Nocą” zostanie wyemitowany 16 września o godzinie 23.55 na antenie TVN7.

Obecnie Martyna Wojciechowska ma 45 lat, a widzowie najlepiej kojarzą ją z formatem „Kobieta na krańcu świata”. Nie każdy pamięta jednak, że zanim gwiazda zajęła się podróżami, prowadziła między innymi motoryzacyjny program „Automaniak” oraz teleturniej „Dzieciaki z klasą”.

Zagłosuj

Oglądasz drugi sezon "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF